favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Ajans Şirketleri

Ajans Şirketleri

Ajans şirketleri, sektörel ihtiyacın giderilmesinde önemli rol oynarlar. Reklam ve cast çalışmaları, bebek oyuncular, manken, fotomodel, marka tanıtımı gibi bir çok alanda faaliyet gösterirler. Oyuncu olmak isteyen adaylar da bu ajanslara başvuruda bulunarak projelerde yer almaya başlarlar. Televizyonlarda görmüş olduğunuz minik yıldızlardan tutun da 85 yaşında ki bay bayan bir çok reklam ve dizi oyuncuları cast ajanslarından temin edilmektedir. Ajansların geniş bir kadrosu vardır. Çünkü her yaştan oyuncu adayı ihtiyacına karşılık verilmesi gerekir. Kalite ve tecrübeleriyle hizmet veren ajansların varlığı hem oyuncular hem de yapım şirketleri tarafından olduk ça önem taşır. İşini iyi yapan cast ajanslarının, bir oyuncunun mesleki kariyerindeki etkisi fazlasıyla önemlidir.


NEDEN BİZİ TERCİH EDİYORLAR?


Yönetim kadrosundan tüm çalışanlarına kadar işini severek yapan ve disiplinli çalışan bir yapıya sahip olmamız, öncelikle kalite ve güven anlayışına verdiğimiz değer ile birlikte ajans şirketleri arasında fark edilmemizi sağlıyor. Edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak, talebe göre ihtiyacı en doğru şekilde karşılamaya dikkat ediyoruz. Her yaş ve özellikteki oyuncu kadromuzu değerlendirmeye alırkende karakterle uyumlarına etkin çalışmalarımız sonucunda karar veriyoruz. Yapım şirketleriyle yada organizatör müşterilerimizle çalışırken, talep ettikleri doğrultuda yanıt verebilmek adına büyük ölçüde önem gösteriyoruz. Güvenilir ve kaliteli bir ajans tercih etmek istiyorsanız cast oyunculuk ajansı başvuru sayfamızdan ajansımıza katılabilirsiniz. Oyunculuk alanında ilerlemek ve size en uygun rollerde kendinizi göstermek istiyorsanız başvurada bulunarak hedeflerinize yaklaşabilirsiniz. Ajans olarak oyuncu ve oyuncu adaylarımızın, manken, model ve fotomodel adaylarımızın sunulacak projelerinin olumlu sonuçlanmasına katkıda bulunmak için doğru kararlar ile yönlendirme yapmaya ve onları en iyi şekilde yapım firmalarına lanse etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerinde yetenekleri ölçüsünde değerlendirmeye alınmanıza zemin hazırlıyoruz. Cast direktörlerimiz ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde projelere yeni yüzler kazandırmaya devam ediyoruz.


Dinamik ve profesyonel ekibimizin çalışmaları ajans şirketleri arasında kalitemizi ortaya koyuyor. Koordineli çalışmalarımız, ekibimizin başarısına büyük ölçüde katkı sağlıyor. Bugün işini doğru ve severek yapan cast ajansları yapım şirketleri tarafından da ilgi görüyor ve projelerin oyuncu seçmeleri ajanslar aracılığı ile sağlanıyor. Ülkemizde yüzlerce cast ajansları bulunuyor. Ajans seçiminizde göz önünde bulundurmanız gereken, sizi en iyi şekilde temsil edecek firmalarla çalışmanızdır. Kayıtlı olduğunuz ajanslar sizlerin yönlendirmesini sağlarken, sizinde eğitiminize ve kendinizi sürekli geliştirmeye verdiğiniz önem şansınızı her geçen gün daha da arttıracaktır. Kazandığınız tecrübeler de yüzünüzün tanınılırlığını arttıracak ve deneyimli birer oyuncu olmanızı sağlayacaktır.