favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Ankara Ajans Başvuru

Ankara ajans başvuru formu dolduran adaylarımız artık dizi ve film projelerinde rol alabilecekler. Ankara'da çekimleri gerçekleştirilen bir çok dizi ve reklam projeleri mevcuttur. Bu projelerde yer alacak deneyimli veya deneyimsiz, yeteneklerine güvenen, oyunculuğu meslek olarak icra etmek isteyen adaylar için ajans olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Günlük veya haftalık dizi çekimlerinden farklı rollerde yer alacak yeni yüzlere ihtiyaç gittikçe artmaktadır. Dizi setlerinde yer alarak oyunculuk alanında deneyim kazanabilirsiniz. Oyunculuk mesleği için sadece İstanbul şehrinde yaşamanız gerekmiyor. Artık Ankara'da hizmet veren ajansımız online olarak başvurularınızı değerlendirmeye alıyor.


ANKARA'DA YAŞAYAN BİR OYUNCUNUN KARİYER İMKANI VAR MIDIR?


Ankara, günlük çekilen diziler için ciddi bir çekim alanı haline gelmiştir. Yapım firmalarının yeni yeteneklere ihtiyaç duyduğu bu güzel şehirde ajans Ankara kısmından başvuru kabul ediyoruz. Dizi, film ve reklam çekimlerinde sizlerde rol alabilme imkanı bulabilirsiniz. Cast ajansım olarak kadromuzdaki oyuncu adaylarımızın kariyer planı ile yakından ilgileniyoruz. Dizi setlerinde yer almanızı sağlayarak deneyim kazanmanıza fırsat tanıyoruz. Ankara ajans başvuru formu ile televizyon sektöründe bir çok oyuncumuz ilk adımı atarak rol almayı başarmıştır. Anlaşmalı fotoğraf stüdyomuzda profesyonel çekimleriniz yapılarak cast kadromuzda dahil olabiliyorsunuz. Kaydınız ajansımıza iletilerek bilgilerinizin ve fotoğraflarınızın yer aldığı profiliniz oluşturuluyor. İletişim bilgileriniz ile cast direktörlerimiz tarafından yönlendirileceğiniz projeler hakkında tarafınıza bilgilendirme sağlanıyor.


Merkezimizin İstanbul'da bulunmasına rağmen başkent Ankara'da yaşayan oyuncu adaylarına da fırsat tanımak adına online başvurularını alıyor. Merkez ofisimize ulaşan başvurularınız ekibimiz tarafından incelendikten sonra işleme konuluyor. Türkiye'nin her şehrinde dizi ve film çekimleri gerçekleşebiliyor. Ankara ajans başvuru ile ister sadece bulunduğunuz şehirdeki projelerde isterseniz tüm şehirlerdeki projelere sunumlarınız sağlanabiliyor. Oyuncu olmak için artık internet üzerinden yapacağınız başvuru ile kayıt olma imkanınız var. Ajansımızdaki tüm oyuncu adayları ile aynı haklara sahip olarak yetenekleriniz ölçüsünde değerlendirmeye alınırsınız. Ankara'da yaşıyor olmanız oyuncu olmanıza engel değil. Kaliteli hizmet veren ajansımızın kapıları tüm oyuncu olmak isteyen adaylara açıktır. Üstelik bunun için merkezi İstanbul'da bulunan ajansımıza gelmenize gerek yoktur. Online başvuru ile kayıt işleminiz gerçekleşerek kadromuza dahil olabiliyorsunuz.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags