favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Ankara Reklam Ajansı

Ankara Reklam Ajansı

Ankara reklam ajansı olarak bir çok başarılı projede yer alabilmenin gururunu yaşıyoruz. Günümüzde reklam projelerine ciddi zaman harcanıyor ve hem ticari hem de imaj yönünden bir çok firmaya katkı sağlanıyor. Reklamlar bir ürünün yada hizmetin tanıtımı için önemli bir rol oynarken televizyon ve oyuncu sektörüne de hayat veriyor. Reklam çekimleri tüm üreticilerin başvurduğu bir alandır. Fiyat politikaları, indirimleri, yeni ürünleri, imajları, piyasadaki yerleri ve tanıtımları açısından büyük önem taşıyor. Ürün veya hizmete uygun şekilde kurgulanan reklam senaryolarında rol alacak karakterler cast ajanslarında seçiliyor. Bütçeleri ise rolün büyüklüğüne ve firmanın talebine göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak reklam sektörü oyuncu adaylarına ciddi ekonomik gelir sağlıyor.


REKLAM ÇEKİMLERİNDE NASIL ROL ALABİLİRİM?


Reklam projelerinde yer almak isteyen yetenekli kişilerin öncelikle reklam ajanslarına başvurmaları gerekiyor. Çünkü oyuncu ihtiyaçları ajansların cast kadroları üzerinden sağlanıyor. Gün geçtikçe artan reklam projeleri için aranan oyuncular çeşitlilik gösterebiliyor. Geniş bir alana yayılan reklamlar her konu ve sektörde kullanılabiliyor. 7'den 70'e her yaştan oyuncu reklam filmlerinde rol alma şansına sahiptirler. Bebek bezi reklamlarından, çocuk giyim reklamlarına, tıraş bıçağı reklamları için yetişkin beylerden kozmetik reklamları için yetişkin bayanlara, bayram reklamlarında tonton dede ve ninelerimize kadar daha sayamadığımız bir çok alanda yapılan reklamlar he yaştan adaya fırsat tanıyor. Ankara reklam ajansı olarak bu kadar çeşitli reklam projelerinde değerlendirmek üzere oyuncu ve yeni yüz başvurularını kabul ediyoruz. Ankara'da yaşıyor iseniz Ankara ajans linkinden ajansımıza online olarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparak ajansımıza kadrosunda yer alabilir ve birbirinden farklı reklam projeleri için değerlendirilebilirsiniz. Uzman ekibimizin desteği ile kariyer çalışmalarınız yapılır ve size en uygun projeye sunumunuz gerçekleştirilir. Olumlu bulunmanız halinde belki sizlerde ekranlarda gözükerek bir markanın reklam yüzü olabilirsiniz.


Televizyon ekranlarında izlediğiniz reklam filmlerinde rol alma şansını yakalamak için ajansımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurular değerlendirilerek uygun bulunan oyuncu adayları ile iletişime geçilerek detaylı bilgileri paylaşıyoruz. Hayallerinizde reklam yüzü olmak varsa bunu ertelemeyin. İşini iyi yapan ajansları tercih ederek yola başlayın. Ankara reklam ajansı olarak başvurularınızı bekliyoruz. Ajansımıza kayıt olarak sadece reklam projelerinde değil dilerseniz ve yeteneğiniz varsa bir çok dizi ve film projesinde de rol alma şansına sahip olabilirsiniz. Sizlerin istekleri ve yetenekleri doğrultusunda televizyon sektöründeki kariyer yolunuzu belirleyerek başarılı birer oyuncu olmanıza destek oluyoruz.