favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Ajans Başvuru Formu

Ajans Başvuru Formu üzerinden bilgilerinizi girerek formu doldurmanızı rica ederiz. Bu form sayesinde ilk başvurunuzu yapmış olursunuz ve onaylandığında ajansımıza kaydınız yapılır. Formu doldurarak başvurunuzu bize ulaştırdığınızda formda yer alan bilgilerinizi inceleyerek sizi tanıyacağız. Başvurunuza onay verildikten sonra kaydınız alınmak üzere ajansımıza davet edilirsiniz. Kaydınızın başlangıcı için ön koşulumuz yani sizden isteğimiz sitemizde size sunduğumuz başvuru formumuzu doldurmanızdır. Başvuru formu "bize ulaşın" başlığı altındaki sunulan iletişim formlarından farklı olup ajansa kaydınız için özel hazırlanmış bir formdur. Bize ulaşmak ve mail göndermek için "İletişim" sayfamızdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.


ONLINE BAŞVURU sayfamızda en yukarıda, formun üzerinde Başvuru Şartları ile ilgili bilgi veren açıklamamızı okuyabilirsiniz. Profesyonel oyuncu, model ve hostesler burada belirtilen eposta adresine özgeçmiş CV Showreel ve fotoğraflarını gönderebilirler. Aşağıdaki form oyuncu adayları içindir. Ajansımıza gelen başvurularda oyunculuk eğitimi almış veya oyunculukta deneyim sahibi oyuncularımızı kabul ettiğimiz gibi bu alanda eğitimi ve deneyimi bulunmamasına rağmen yeteneği ve potansiyeli olduğunu düşünen oyuncu adaylarımızı da aramızda görmek istiyoruz. Görsel olarak uygun ve kamera karşısında rahat olduğunuzu düşünüyorsanız bu sayfada başvuru formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.


Formda sizden istenen bilgiler adınız, soyadınız, eposta adresiniz, yaşadığınız şehir ve semt, telefon numaralarınız, size ulaşabileceğimiz iletişim numaranız, yaşınız, boy kilo ve saç rengi, ten rengi, göz rengi gibi diğer özelliklerinizdir. Başvuru formuna mesleğinizi, eğitim durumunuzu, medeni halinizi, ehliyetiniz var mı, bize nasıl ulaştığınızı ve oyunculuk deneyimlerinizle ilgili detayları da soruyoruz. Formumuzu detaylı bir şekilde doldurabilirsiniz.


Başvuru formunuzu siz doldurur doldurmaz görüyoruz. Bilgilerinizi inceledikten sonra başvurunuz kabul edildiği takdirde size mail veya telefon ile cevap veriyoruz. 18 yaşından küçükler bu formu doldururken yanlarında velisi olmalıdır. Ajansımız için özel olarak hazırlanan Cast Ajans Başvuru Formu ayrıca size fotoğraflarınızı yükleme imkanı tanır. Üç tane fotoğrafınızı bizle paylaşabilirsiniz. Ajans Başvuru Formu castajansım, oyuncumodel ve castistanbul sitelerimizde bulunur ve hepsi aynı işlevi görür. Form doldururken tek dikkat etmeniz gereken şey bilgilerinizin doğruluğudur, lütfen formu göndermeden önce bilgilerinizi son bir kez kontrol edin. Eksik bilgi ve yanlış girdi olmadığından emin olun. Böylelikle sorunsuzca size ulaşabiliriz. Başvuru Formu doldurmak bağlayıcı değildir ve sizi herhangi bir yükümlülük altına sokmaz, bilgileriniz ajansımızda saklanır. Telefon numarası, eposta adresi gibi özel bilgiler asla siteden paylaşılmaz. Ajansa kayıt olmaya karar verdiğinizde bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı kullanarak kaydınızı oluştururuz. İnternet sitemizde size ait sayfada başvuru formuyla bize ilettiğiniz yaş, boy, kilo gibi genel özellikleriniz görülebilir. Başvuru Formu ile bizimle paylaştığınız bilgilerinizde olabilecek değişiklikleri, profilinizin güncel kalması adına bize bildirmenizi rica ederiz.Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags