Sabit Hat:

0216 550 10 72
Ajans İşleri

Ajans İşleri

Ajans işleri bir çok alan da gelir elde etme imkanı sağlayarak ekonominin önemli unsurlarındandır. Geniş iş alanı portföyü ve meslek çeşitliliği sunarak her kesime iş olanağı sağlayabilir. Günlük stand hostesliği ile marka tanıtımları, organizasyon, dizi ve film oyunculuğu gibi alanlara yönlendirme yaparak gelir elde etmenize yardımcı olur. Gelişen teknolojiyle birlikte bu iş çeşitliliğine ulaşmak artık daha kolay. Her geçen gün aktif ilanların ve televizyon projelerinin arttığı ülkemizde iş yelpazesi giderek büyümektedir. Hedeflediğiniz mesleklere ulaşmak ve deneyim kazanmak için ajansların rolü büyüktür. Ajanslar sayesinde bu iş alanlarına ulaşmak hem daha kola hem de daha hızlı hale gelmiştir.


İnternet siteleri üzerinden ajans işleri portföyünü takip etmeniz mümkün. Cast ajansı olarak proje ve iş alanlarımız için ajans iş ilanları linkimizden bizlere başvuruda bulunabilirsiniz. Dizi, film ve sinema sektöründe tecrübe kazanarak hem kazanç sağlayıp hem de oyuncu olabilirsiniz. Dizi projelerinin sayısı gittikçe artarken sinema sektörü de gelecek vaat etmeye devam ediyor. Bu sayede oyuncu adayları içinde yeni iş kapıları açılıyor. Özellikle sinema sektörünün gelişimi dikkat çekiyor. Seri çekimleri yapılan filmler her yıl vizyonda yerini alırken, uygulanan efekt ve sahne görselliği, oyuncu çeşitliliğini de beraberinde getiriyor. Bir sinema filminin kahramanı yada bir dizi projesinin yıldızı neden siz olmayasınız? Veya bir reklam yıldızı. Yeteneklerine güvenen oyuncu adayları için kapılarımızı açıyoruz. Ekranların yeni yüzlere ihtiyacı her zaman vardır. Tecrübe kazanma fırsatı sunan ajansların, çalıştığı başarılı projeler belki de sizleri bekliyor. Oyunculuk yeteneğiniz varsa, kararlı ve sabırlı olmanız halinde bir çok ünlü oyuncu gibi sizlerde başarılı olabilirsiniz.


DİZİ OYUNCULUĞUNUN TANIMI


Dizi oyuncularının görevi, senaryoya çevrilmiş bir hikayeyi izleyiciye taşımaktır. Senaryoda yer alan karakterlere hayat vererek canlandırırlar. Günlük çekimler ve provalar yapılarak, o haftaki bölümün hazırlığı başlar. Biraz meşakkatli olduğunu kabul edecek olursak yoğun iş temposuna rağmen heyecanlı bir deneyim yaşatan, çoğu zaman eğlenceli anlara eşlik ettiğiniz bir meslektir. Oyuncuların kazandıkları ücretler ise canlandırdıkları rolün türüne göre değişkenlik gösterir. Reytingleri de göz önüne alırsak bütçeler bu doğrultuda belirlenir. Yeni başlayan oyuncu adayları için, başlangıçtaki kazançları fazla olmayabilir ancak deneyim kazandıkça rollerinin büyüklüğü ile birlikte kazançları artış gösterir.Ajans işleri yaparak tecrübelerinizi genişletebilirsiniz.


Hiç bir başarı tesadüf değildir. Mesleğinizde başarılı olmak istiyorsanız öncelikli iyi bir cast ajansı seçerek işe başlayacaksınız. Ardından yetenekleriniz ile adım adım hedefinizde doğru ilerleyeceksiniz. Başvurunuzun kabulünden sonra ajans işleri arasından size en uygun projelere sunumunuz gerçekleşecektir. Oyunculuk mesleğine kararlıysanız ve bu alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız bir adım atmalısınız. Birlikte yapacağımız özverili çalışmaların sonucunda adaylarımızın kariyer yolunu belirlerken ajans olarak bir başarıya daha imza atmış olacağız.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.