Sabit Hat:

0216 550 10 72
Ajans Kayıt

Ajans Kayıt

Dizi sektörü başarılı oyuncular yetiştirmek ile beraber ekranların yeni yüzlerini seyirciyle buluşturmaya devam ediyor. Artan dizi alternatifleri, beraberinde oyuncu ihtiyacına da yol açarak her yaştan kitleye kapı açıyor. Oyuncu ve oyuncu adayları için bu ihtiyaca yanıt vermek ajans kayıt işlemi ile başlayıp ajansların talebi karşılama yönüyle devam etmektedir. Sektörel ihtiyaç dizilerle kalmayıp sinema filmi, reklam çekimleri, sunuculuk, mankenlik, seslendirme ve modellik alanında da çığ gibi büyümeye devam ediyor. Artan talebe yönelik cast çalışmaları, ajans firmaları tarafından karşılanmaya çalışılıyor. Bu anlamda adaylar kendilerine güvenilir cast ajanslarını tercih etmeye özen gösteriyorlar.


Ciddi ve profesyonel cast ajansı olarak adaylarımızın ajans başvuru kısmından ön kayıtlarını alarak, kendilerini gösterme fırsatını sunuyoruz. Sektörde yer edinmenin uzun ve sabırlı bir uğraş gerektirdiğini unutmamız gerekiyor. Ajans kayıt aşaması ön adımımız olup akabinde değerlendirmelerimiz sonucu gerçek kayıt için davet ediyoruz. Son yıllarda sektörün genişlemesiyle beraber oyunculuk, tiyatro oyunculuğu ve kamera önü oyunculuğu olmak üzere farklı alanlar doğmuştur. Bu alanlardaki kişilerin bir kısmı eğitimle bir kısmı da deneyimle oyunculuk mesleğindeki uzmanlıklarını sağlamışlardır. Başarılı bir dizi oyuncusu veya bir markanın reklam yüzü olmak hayal değil. Yeteneklerinizin farkındaysanız bunu değerlendirmek sizin elinizde. Kamera önü rahatlığı, jest mimik kullanımları, ses ve beden dili gibi yeteneklerinizin izleyiciye ulaşmasını istiyorsanız cast ajansımızın deneyim ve referanslarından faydalanabilirsiniz.


Oyunculuk Yeteneğim Var Ama Nereden Başlayacağımı Bilmiyorum...

Profesyonel çalışmaları olan ve disiplinli çalışan cast ajanslarının web siteleri üzerinden ajans kayıt formu doldurup yeteneğinizi göstermeniz faydalı olacaktır. Bu anlamda size yol gösterecek olan ajansın seçmeleri durumunda kayıt işlemi için çağrılarak fotoğraf ve video çekimleriniz yapılacaktır. Sizlere uygun projelerde sunumunuz yapılıp seçilmeniz durumunda fırsatınızı yeteneklerinizi sergileyerek yakalayacaksınız. Ve böylelikle ekranlarda sizlerinde kapıları açılabilir. Hayal ettiğiniz mesleği icra etmek istiyorsanız uygulamak için geç kalmayın.


Önemli olan içinizdeki sesi dinlemek ve gerçekten ne istediğinize karar vermek. Bu adım için ajans kayıt işlemi yapmak. İçinizdeki ses yeteneklerinizi dışa vurmak istiyorsa beklemeden harekete geçmeniz ve hayalinizi gerçekleştirmek için cast ajanslarından destek almalısınız. Doğru adımlarla başlayacağınız yolculuk sizinde çabanızla elbet başarıya götürecektir. Sizi heyecanlandıran, benliğinizde hissettiğiniz oyunculuk o kadar da uzak değil. Keşkeleriniz olmasın, hayalleriniz gerçek olsun.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.