Sabit Hat:

0216 550 10 72
Ajanslara Başvuru

Ajanslara Başvuru

Kendine farklı bir alanda kariyer yapmak isteyen insanların büyük bir kısmı bunun için ajanslara başvuru işlemini yapmak adına araştırmalarda bulunuyorlar. Bu araştırmaların sonrasında ise artık kendilerine en uygun olan ajanslar ile iletişime geçmeye çalışıyorlar. Ajanslar ile çalışmak ve Dizi Oyuncusu olmak isteyen insanların sayısında çok ciddi artış ortaya çıkınca da ajansların sayısı artmış oldu. İnsanlar artık istedikleri zaman kendi işlerini bir taraftan yaparken diğer bir taraftan da oyunculuk ya da katalog çekimleri için de en iyi ajansları bulmak istiyorlar. Lakin bu aşamada işleri tahmin ettiklerinden çok daha zor bir hale gelebiliyor.

Doğru Ajans Nasıl Bulunur?

Her ne kadar ajanslara başvuru yapmak çok basit bir işlemmiş gibi görülse de bu aşamada dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar bulunuyor. Bunların başında ise doğru ajansın nasıl seçileceği gelmekte. Ajansların sayısı fazla olsa da bu ajansların her biri ne yazık ki istenilenleri yerine getirme konusunda başarılı olamayabiliyor. Dolayısıyla insanların bu aşamada mutlaka alanında başarılı olan ajanslar arasından seçim yapması gerekmekte. Ajansların arasından seçim yapılmak istendiğinde öncelikli olarak yapılan çalışmalara bakılması gerekmektedir. Eğer ki kayıt işlemlerinin yapılacağı ajans daha öncesinde başarılı çalışmalarda bulunduysa, buraya kayıt yaptıracak olan kişiler de yine aynı sistem üzerinden başarılı sonuçlara ulaşmış olacaklardır. Yalnızca adı biliniyor diye çok az kişiye iş imkanı sağlayan ajanslar arasından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyor.

Ajansa Başvuru İşlemi Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Kişiler istedikleri ajansları seçtikten hemen sonra ise artık ajanslara başvurularını yapma imkanına erişmiş oluyorlar. Başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulmasının hemen ardından ise fotoğraflar ve kısa video çekimleri ile başvuru işlemi de tamamlanmış olur. Başvuru işlemi sona erdikten sonra ise ajans burada yazan özelliklere en uygun olan projeler ile alakalı gerekli olan geri dönüşleri yaparak kişileri birbirinden farklı projelere oldukça başarılı bir şekilde yönlendirerek onların kariyerlerini oluşturmaya başlıyor.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.