Sabit Hat:

0216 550 10 72
Bebek Model Ajans

Bebek Model Ajans

Bebek model ajans olarak önemli projelerde edindiğimiz başarılar ile sektörde çeşitli deneyimler kazandık. Bebek giyim markalarının model olarak ajanslardan temin ettikleri bebekler ile ürün tanıtımları, defileler ve reklam çekimleri gerçekleştiriliyor. Ajanslar internet sitelerinde yayınladıkları başvuru formları ile adayların ön kayıt aşamalarını tamamlıyor. Aileler bebeklerinin bu sektörde yer almaları için başvuru formlarını doldurarak çeşitli projelerde bebeklerinin yer almalarını sağlıyorlar. Kuşkusuz her sektör de olduğu gibi bu sektörde de işini iyi yapan kuruluşların sayısı oldukça az sayıda yer alıyor. Aileler söz konusu bebekleri olduğundan daha seçici ve temkinli yaklaşıyor bu piyasaya.


BEBEĞİMİN MODELLİK DENEYİMİNİ YAŞAMASINI İSTİYORUM DİYORSANIZ


Öncelikle aile bireylerinin yapması gereken bu kararı vermek ve ardından araştırma yapmak. Bebeklerinizi ürün katalog çekimlerinde görmek için doğru ajanslar ile bağlantı kurmanız gerekiyor. Bir çok ajans kayıt ücreti ile çalışmaktadır. Bunu bilmenizde yarar vardır. Çünkü başvurularınızın ardından asıl kayıt işlemi için gerekli olan profesyonel fotoğraf çekimleri ve sunum dosyalarına ihtiyaç vardır. Her ajansın belirlediği ortalama kayıt ücretleri 100 ile 300 tl arasında değişiklik gösterebilir. Kayıt işlemleri esnasında ödediğiniz bu ücretin karşılığını fotoğraf çekimlerinin kalitesinde ve ajansların internet sitelerinde bebeğinize özel oluşturdukları model profillerinde görebilirsiniz. Güvenilir bir ajans olduğunu yapılan işin profesyonelliğinden ve alanında uzman ekiplerinden anlayabilirsiniz. Bebek model ajans olarak titiz çalışmalarımız ve sonucunda elde ettiğimiz başarı referansları sizlere örnek olabilir niteliktedir. Bu doğrultuda ajansımızın bebek mankenlik ajansları bölümünde yer alan başvuru formunu doldurarak bebeğinizin ajans bünyemizde yer almasını sağlayabilirsiniz.


BEBEK MODELLERİN YER ALDIĞI İŞ ALANLARI NELERDİR?


Ünlü giyim markalarının katalog çekimleri, profesyonel fotoğraf çekimleri, ürün tanıtı organizasyonları ve reklam filmleri gibi geniş bir iş alanı mevcuttur. Günümüzde sıklık ile rastladığımız projelerden söz edecek olursak, bebek bezi reklamları veya çocuk giyim ürünlerinin defileleri oldukça çoğunluktadır. Bebek model ajans olarak başarılı projelerin seçmelerinde yer almaktan her zaman büyük gurur duyduk. Bu başarıyı bizlere yaşatan ve paylaşan sevimli bebek adaylarımız ile gurur duyuyoruz. Aileler olarak bebeğinizin bu sektörde yer edinmesini ve aynı zamanda para kazanmasını istiyorsanız ajansımızı tercih ederek ilk adımı atabilirsiniz. Ekibimizin desteği ile doğru yönlendirmeler yapılarak ekranlarda veya katalog çekimlerinde miniklerinizi görebilirsiniz. Ajansımızın ilkeleri arasında yer alan kaliteli hizmet anlayışı müşterilerimiz tarafından tercih edilen ajanslar arasında yer almamızı sağlıyor. Bu ilke ile birlikte bebek modellerimizin yer alacağı projelerinde seçmelerinde özen ile çalışan ekibimiz, gerekli tüm desteği sağlıyor.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.