Sabit Hat:

0216 550 10 72
Bebek Reklam Ajansı Başvuru

Bebek Reklam Ajansı Başvuru

Bebekler televizyon reklamlarının en minik oyuncuları arasında yer alıyorlar. Bu sevimli reklam yüzleri izleyiciden ve tüketiciden tam not almayı başarıyorlar. Yapım şirketleri cast ajansları ile görüşmeler sağlayarak bebek reklam yüzlerine ulaşıyorlar. Televizyon reklamlarının projeleri ajanslara gelerek aranan bebek oyuncuların kayıtlarına ulaşılıyor. Uygun bulunan adayların aileleri ile görüşme sağlanarak projenin çekimlerine başlanıyor. Bebek reklam ajansı başvuru formu dolduran aileler ajansların cast kadrosuna bebeklerini kayıt ettirebiliyorlar. Bebek bezi reklamları, bebek mamaları ve daha pek çok reklam projesi için bebek oyunculara ciddi bir talep oluyor. Cast ajansları da bu talebi karşılamak için cast kadrosuna başvuruyor. Bebeğinizin reklam çekimlerinde rol alması için öncelikle güvenilir bir reklam ajansına kaydını yaptırmanız gerekiyor.


BEBEK REKLAM YÜZLERİ NASIL SEÇİLİYOR?


Günümüzün çok talep gören reklam projeleri, rol alacak oyuncularını cast ajanslarından temin ediyorlar. Çoğu aile bebeklerini televizyon ekranlarında görmek için ajansların kapısını çalıyor. Güvenilir ve iyi bir hizmet sunan ajanslar ile çalışmaya başlayarak bu hayallerine kavuşabiliyorlar. Sevimli bebeklere hem güzel bir anı hem de ekonomik kazanç sağlanıyor. Bebek reklam ajansı başvuru formu ile ajansların bünyelerine dahil olan bebekler için iş fırsatları çıkabiliyor. Bebeğinizin televizyon ekranlarında yayınlanan reklamların yeni yüzü olmasını istiyorsanız bebek reklam ajansları başvuru linkinde yer alan formumuzu doldurabilirsiniz. Ajansımız da bulunan ekibimiz tarafından başvurularınız değerlendirmeye alınacak olup, uygun bulunan bebek adaylarımızın aileler ile iletişime geçilecektir.


Bebek reklam oyuncularının başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında eksik ve doğru bilgilerin yer alması ve fotoğraflı olması gerekiyor. Ajanslar özellikle fotoğrafsız başvuruları dikkate almıyorlar. Bu yüzden ebeveyn olarak bebeğinizin reklam oyunculuğu için başvuru formunu doldururken oldukça dikkatli davranmalısınız. Bebek reklam ajansı başvuru formu içerdiği bilgiler ve fotoğraflar ile değerlendirmeye alınıyor. Bu yüzden seçtiğiniz ajansa online başvuru yaparken formda belirtilen tüm bilgilere dikkat etmelisiniz. Başvurunuzun ardından bebeğinizin profesyonel fotoğraf çekimleri yapılacaktır. Bu fotoğraflar reklam projelerinde sunumları için kullanılacaktır. Yapım şirketi öncelikle bebek oyuncusunu fotoğraflardan belirleyecek ve ardından olumlu gördükleri ile görüşmeler sağlayacaktır.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.