Sabit Hat:

0216 550 10 72
Dizi Ajansları

Dizi Ajansları

Diziler günlük hayatımızda büyük yer tutan ve bizleri ekran başına kilitleyen projelerdir. Bir dizi projesinin oluşması ve ekranlarda yayınlanması için çok büyük bir ekip tarafından emek veriliyor. Dizilerin senaryosundan oyuncusuna, yönetmeninden set çalışanlarına kadar büyük bir ailenin özverili çalışması sonucu başarılı işlere imza atılıyor. Dizi ajansları bu ailenin bir parçası olarak oyuncu ihtiyacına profesyonel yanıt vererek zincirin önemli bir halkasını oluşturuyor.


AJANSLARA KAYIT OLARAK DİZİ PROJELERİNDE ROL ALABİLİR MİYİM?


Ajanslar, dizilerde rol almak isteyen ve oyunculuk mesleğini yapmak isteyen kişiler için ilk adrestir. Ancak doğru ve güvenilir ajanslar için bu tanımın geçerli olduğunu da belirtmemiz gerekir. Her gün milyonlarca bebek, çocuk, genç ve yetişkin adaylar dizi ajansları başvuru yaparak bir adım atıyorlar. Bu adım sayesinde oyunculuk hayallerini gerçekleştirme yolunda bir sürece giriyorlar. Bu süreçte kimi zaman vazgeçen ve hayal kırıklığı yaşayan pek çok insan var. Bunun nedeni ise kiminin oyunculuk yeteneğinin olmaması olurken kiminin de oyunculuğu kolay bir meslek sanmasından kaynaklanıyor. Oyunculuk yetenek işi olduğu kadar bilgi ve emek isteyen bir meslektir. Oyuncu olmaya karar veren bir birey bu alan da kendini geliştirmeli ve çok çalışmalıdır. Oyuncu kişiliğine ne kadar şey katarsa o kadar yol kat edebilir. Dizi projelerinde oyunculuk yapmak isteyen kişilerin öncelikli başvurduğu yol ajanslardır. Fakat ajanslara kayıtlı olmak sadece dizi projelerine ulaşmanızı sağlar. Rol almak ve başarılı olmak sizin göstereceğiniz çaba ve performans ile ilgilidir. Diziler de rol almak ve deneyim kazanarak oyunculuğunuzu ilerletmek istiyorsanız ajans dizi oyunculuğu linkinde yer alan başvuru formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Başvuru yaparak ailemize katılabilir ve çalışmış olduğumuz dizi projelerinde yer alabilirsiniz.


Dizi sektörünün ekranlardan kolay gözükmesi, oyuncu olmak isteyen kişileri yanıltabiliyor. Fakat hayranlık ile izlediğiniz öyküler ve oyuncular ciddi emekler vererek başarılı projelerin gerçekleşmesine neden oluyorlar. Uzun çalışma saatleri ve yoğun bir iş temposu içinde ekranlara yansıyan o muhteşem projelerin arkasında büyük bir ekip yer alıyor. Oyuncu olmaya karar veren ve dizi oyuncusu olmak isteyen kişilerin bu işi severek yapması ve disiplinli çalışması gerekiyor. Dizi ajansları, oyuncu ve oyuncu adayı başvurularını alırken oldukça dikkatli ve seçici olmaya özen gösteriyorlar. İyi bir ajans oyuncusunun kariyeri ile yakından ilgilenerek iş disiplinine fazlasıyla önem verir. Bu sektörde ben de varım ve oyunculuk yeteneklerime inanıyorum diyorsanız ajansımıza başvuruda bulunarak bir adım atabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.