Sabit Hat:

0216 550 10 72
En İyi Ajanslar

En İyi Ajanslar

Televizyonlarda diziler arttıkça, seyirci izlemek yerine sevdiği dizilerde rol almak istiyor. Oyunculuk hayallerini gerçekleştirmek ve deneyimli oyuncular arasından olabilmek için çeşitli cast ajanslarına başvuruda bulunuyorlar. En iyi ajanslar, bu talebe yanıt vererek sektörde canlılık sağlıyor. Başvurular öncelikle online olarak internet üzerinden alınıyor ve seçilen adaylar görüşmeye çağrılıyor. Görüşmeyi yetkili kişi sağlıyor ve uygun bulunması halinde kayıt işlemleri başlıyor. Ajansların kayıt işlemlerinde fotoğraf ve deneme çekimleri gerçekleştiriliyor. Fotoğraflarınız, sunumlarınız için ajans kataloglarında yer alıyor ve kayıt işlemleri tamamlanıyor. Daha sonra ajans bünyesinde kayıtlı olarak dizi ve filmlerde rol alıyorlar.


OYUNCU OLMAK İSTEYEN KİŞİLER NASIL İŞ BULUR?


Oyuncu olmak isteyen adaylarlar cast ajansları başvuruları sayesinde sektördeki projelere sunulabilirler. En iyi ajanslar arasında olarak, oyuncu olmak isteyen adaylarımızı destekliyoruz ve yol gösteriyoruz. Başvuruda bulunmak için ajans başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Her oyuncu olmak isteyen bu işi başaramaz. Kişinin yeteneği olması gerekir ve bu yeteneğini geliştirmesi beklenir. Oyunculuk mesleğini seçenlerin mutlaka eğitim alması gerekir. Dizilerde figüran olarak yer alabilirsiniz ve deneyim kazanabilirsiniz ancak usta bir oyuncu olabilmek için yeteneklerinizi eğitimle harmanlamalısınız. Ajanslara başvuru sağlayarak, yapımcıların başarılı projeleri sizlere ulaşır ve iş imkanlarınız doğar. Oyuncu olmak için kayıt olan bir çok aday vardır. Bu adaylar arasından bir çoğu hemen baş rol olmayı bekler ve emek göstermeden başarıya ulaşamayınca hayalinden vazgeçer. Biz ajans olarak adaylarımızın hayallerine değer veriyoruz ve sabırlı olmaları gerektiğin her fırsatta vurguluyoruz. Oynayacağınız her küçük rol sizin pişmenizi sağlayacaktır. Ve gittikçe tecrübe kazanarak daha büyük roller için hazır hale geleceksiniz.


Oyunculuk eğitim, yetenek ve tecrübe ister. Bunun için göstereceğiniz sabır ve çaba çok önemlidir. Birlikte yol alarak izleyeceğimiz yolda engeller çıkabilir bu sizi yıldırmasın. İçinizdeki oyunculuk sevgisine inanın ve pes etmeyin. Yetenek hiç bir zaman görmezden gelinemez. Bir çok ünlü ve başarılı oyuncunun geçtiği yollardan sizlerde ilerleyerek hedefinize ulaşacaksınız. Bugün cast ajansına kayıt olarak dizilerde figüranlık yapmış, şimdilerde önemli projelerin ana karakteri olan oyuncularımız gösterdikleri çabalar sonucu bugünlere gelmiştir. En iyi ajanslar arasında olarak yetenekli oyuncuları kazandırmaya özen gösteriyoruz. Sizlerde bir marka yüzü olabilir veya sevilen bir dizinin baş rolü olabilirsiniz. Unutmayın yetenekleriniz harekete geçmediğiniz takdirde körelir ve zamanla kaybolur.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.