Sabit Hat:

0216 550 10 72
Erkek Mankenlik Ajansı Başvuru

Erkek Mankenlik Ajansı Başvuru

Cast ajansları dizi, film ve reklam çekimlerine oyuncu temini dışında mankenlik alanında da hizmet vermektedir. Oyunculuk mesleğinde yetenekli olunması yeterli görülür. Her yaştan ve her özellikteki bireye oyunculuk sektöründe ihtiyaç vardır. Ancak mankenlik mesleğinde bu böyle değildir. Erkek mankenlik ajansı başvuru koşullarında belirli standartlar mevcut olup, uygun olan adaylar değerlendirmeye alınır. Çünkü podyum veya tanıtım organizasyonlarında projede yer alan giyim veya marka tanıtımı için görsellik ön plandadır. Fiziksel özelliklerin yanında eğitiminde önemli olduğu mankenlik mesleğinde , ülke olarak fazlasıyla profesyonel manken, fotomodel ve model portföyümüz gelişmiştir. Manken adayları için cast ajanslarının kadrosuna dahil olmak ciddi bir adımdır.


NASIL ERKEK MODEL OLUNUR?


Erkek model olmak için belirli bir yaş aralığı yoktur. Projenin gerektirdiği kıyafet tasarımları için her yaştan model tercih sebebi olabilir. Sarışın, esmer veya kumral ayırımı yapılmaksızın her özellikte adaylar değerlendirilebilir. Erkek mankenlik ajansı başvuru formunda bazı kriterlerden söz edecek olursak, ideal bir boy ölçüsü ve kilo orantısının yanı sıra sağlıklı fit bir görünüme sahip olunması da gereklidir. İdeal ölçülere sahip olmak, mankenlik eğitimi almak, kıyafetleri veya aksesuarları ideal bir şekilde taşımak, disiplinli ve çalışkan olmak, koreografilere uyum sağlamak gibi özelliklerin sizde olduğunu düşünüyorsanız erkek manken ajansları linkimiz den ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Sadece kadınların rağbet gördüğü mankenlik mesleği artık erkek manken adayları içinde popüler hale gelmiştir. Pek çok erkek adaylar vücut geliştirme programları yaparak, sağlıklı beslenerek ve bakım yaparak mankenlik mesleğine geçiş sağlamaktadır. Erkek adaylar için minimum ortalama 1.80 boy'a sahip olmak ve sportif bir vücuda sahip olmak mesleğe ilk girişleri için yeterli sayılmaktadır. Duruş, poz verebilme yetisi, yürüyüş gibi alanlarda eğitim alabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. İyi bir manken hem podyumda hem de objektif karşısında rahat ve başarılı olabilmelidir. Vücut dilini iyi kullanmalı ve görselliğine gereken özeni göstermelidir. Tüm bu kriterlere sahip adaylar sektörde önemli ajanslarla çalışmaya başlamalıdırlar. Ajansa kayıt olduktan sonra profesyonel fotoğraf çekimleri yapılarak aday profilleri oluşturulur.


Erkek model olarak kariyeriniz her hangi bir yaşta başlayabilir. Çünkü çocuk manken, genç manken yada olgun manken seçenekleri müşterilerimiz için ihtiyaç duyulan çeşitliliktedir. Hayalinizdeki meslek mankenlik ise erkek mankenlik ajansı başvuru formu doldurarak adım atabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların tasarımlarını taşımak, podyumlarda yürümek, dergilerde yada reklamlarda marka modeli olmak imkansız değil. Son yılların gözde mesleklerinden olan mankenlik, geniş bir yelpazeye sahiptir. Bir çok farklı alanda kendini gösteren mankenlik mesleğinde sizlerde yer alabilirsiniz. Güzellik veya yakışıklılık tek başına yeterli değildir. Meslekte kariyer yapmak istiyorsanız, eğitim aşamalarını tamamlamanız ve disiplinli çalışmanız gerekecektir.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.