Sabit Hat:

0216 550 10 72
Film Ajansları

Film Ajansları

Film ajansları sektörel anlamda ciddi yol kat etmiştir. Milyonlarca film projesi oyuncu ihtiyaçlarını film ajansları aracılığı ile karşılayarak oyunculara da iş imkanı sunmuştur. Televizyon filmleri veya sinema filmleri senaryolarında yer alan roller için oyuncu seçmeleri ile kadrosunu belirler. Ajanslar tarafından yönlendirilen oyuncu adayları bu seçmelerde başarılı oldukları takdirde proje çekimlerine başlarlar ve kariyerlerine başarılı bir başlangıç yapmış olurlar. Ajansların film projelerindeki rolü büyüktür. Her yaştan ve her özellikten oyuncu adayına geniş cast kadroları sayesinde ulaşmak mümkündür.


FİLM AJANSLARINI TERCİH EDERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?


Oyuncu ve oyuncu adayları film ajansları tercihi yaparken öncelikle sektöre hakim olanları seçmelidirler. Ardından çalışma koşulları, mevcut projeler ve ekipleri hakkında bilgi almalıdırlar. İşini iyi yapan ve profesyonel çalışan ajanslar oyuncu olmak isteyen bireyi doğru yönlendirerek sektöre kazandırır. Ajans olarak oyuncularımızın kariyer planlamalarında önemli bir rol oynayarak gelişim ve eğitimleri için çalışmalar sağlıyoruz. Film projeleri için bizden beklenen oyuncuları çok iyi analiz edebilecek uzman bir ekibe sahibiz. Rol ile uyumlu oyuncuyu bulmak ve yönlendirmek işin başarısı için çok önemlidir. Yetenekli her yaştan oyuncu adayı kendisini geliştirerek filmlerde rol alma şansına sahip olabilir. Kamera önü oyunculuğu deneyim, eğitim ve yetenek gerektirir. Ajans olarak öncelikle oyuncu adaylarımızı bilinçli bireyler olarak yetiştiriyoruz. Başarılarımıza ortak olmak ve oyunculuk mesleğinde ilerlemek istiyorsanız film ajansı başvuru formu kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Filmlerde rol alarak deneyim kazanabilirsiniz.


Oyuncu adaylarımızın deneyimlerine göre yönlendirmeler sağlıyoruz. Filmlerde ufak rollerde başlayarak zaman içerisinde kazanılan deneyim ve alınan eğitimlerle iyi birer oyuncu olmanız mümkün hale geliyor. Pek çok kişi filmlerde rol almak, televizyon ve sinemada kendisini görmek istiyor. Bunun için gereken desteği ve doğru bilgilendirmeyi sağlayarak izleyeceğiniz en doğru yolu gösteriyoruz. Film ajansları oyuncu olmak isteyen bir kişiyi doğru yönlendirirse başarı kaçınılmaz olur. Fakat ne yazık ki yanlış yönlendirmeler ile oyunculuk hayallerinden vazgeçen ve yeteneklerini değerlendiremeyen kişilerde var. Bu yüzden birlikte çalışacağınız ajansa iyi karar vermeniz gerekiyor.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.