Sabit Hat:

0216 550 10 72
Fuar Ajansları

Fuar Ajansları

Fuarlar ticari amaçlar için düzenlenen tanıtım organizasyonlarına ev sahipliği yapar. Yerli ve yabancı firmaların katılım gösterdiği fuarlar, satış ve tanıtım açısından çok önemlidir. Belirli aralıklarla düzenli olan oluşturulan bu tanıtım organizasyonlarında görev alacak hosteslere ihtiyaç vardır. İstihdam açısından ciddi bir olanak sağlayan fuarlar hem üretici hem tüketici açısından da önemlidir. Ürünlerin tanıtımlarının gerçekleştiği fuarlarda, kongre ve seminerlerde ciddi bir gelişme vardır. Uluslararası ticarette de reklam payı yüksektir. Gelişen bu sektörde iş bulmak için fuar ajansları vasıtası ile görev almanız mümkündür. Başvuruda bulunarak kayıt olup, çeşitli işlerde çalışma imkanı bulabilirsiniz.


FUAR AJANSLARINA NASIL KAYIT OLUNUR?


Fuar ajansları internet siteleri üzerinden başvuru alırlar ve uygun adayları görüşmeye çağırırlar. Bir çok organizasyonda iş imkanı sağlayan ajanslar arasında doğru seçimi yapmanız önemlidir. Bağlı olduğunuz ajans, sektörde iyi firmalarla çalışmalı ve hostes adaylarının yönlendirmesini dikkatli yapmalıdır. Tam zamanlı yada yarı zamanlı da çalışma fırsatınızın olacağı bu sektörde çalışmak istiyorsanız bayan fuar hostesi kısmından başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınız incelendikten sonra ekibimiz tarafından sizinle iletişime geçilecektir. Ve mevcut organizasyonlara hostes olarak yönlendirmeleriniz sağlanacaktır. Kongre, fuar, seminer ve tantım gecelerinde görev almak üzere işe başlayabilirsiniz. Eğitimlerine devam eden hostes adaylarımız için yarı zamanlı işlere yönlendirerek çalışma imkanı da tanıyoruz. Ajansımız bünyesinde görev alacağınız fuarlarda çalışarak ek gelir imkanı elde edebiliyorsunuz.


Dünya çapında yaygınlaşan fuarlar, çeşitli sektörlere tanıtım imkanı sağlıyor. Örneğin tekstil, yiyecek, ayakkabı, araba, motor gibi farklı alanların fuarlarında görev alabilirsiniz. Fuar ajansları aracılığı ile bu tarz işlere ulaşmanız daha sağlıklı ve kolaydır. Adaylarda aranan özelliklerin başında disiplinli çalışmak geliyor. Saatinde görev alacağınız alanda bulunmanız ve güler yüzlü çalışanlar olmanız son derece önemlidir. Sadece bayan adaylar için değil bay adaylar içinde host olarak çalışmak isteyenler ajansımıza internet sitemiz üzerinden başvuruda bulunabilirler. İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü host/hostes adayları için başvurularımız açıktır. Çalıştığınız firmayı yansıtacağınızı unutmamalı ve bu doğrultuda iş disiplininize önem vermeniz başarılı ve tercih edilen personel olmanız için dikkat edilmesi gereken konulardandır. Tanıtımında görev aldığınız firmayı temsil edeceğinizden bakımlı ve güler yüzlü görünmeniz size olumlu dönüşler sağlayacaktır.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.