Sabit Hat:

0216 550 10 72
İzmir Cast Ajans Başvuru

İzmir Cast Ajans Başvuru

Cast ajansları günümüzde çok amaçlı olarak sektöre hizmet vermektedir. Dizi, film, reklam çekimleri, fotomodellik, mankenlik gibi bir çok dalda faaliyet göstermektedir. Oyuncular, oyuncu adayları, mankenler ve fotomodeller ajanslara kayıtlı olarak projelerde yer almaktadır. Bizlerde ajans olarak adaylarımıza online olarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz. İzmir cast ajans başvuru formu alarak cast kadromuza oyuncu adaylarımızı dahil ediyoruz. Televizyon kanallarında yayınlanan diziler için deneyimli, deneyimsiz oyuncu adayları ajansımıza kayıt olabilir. Dizilerde rol alarak deneyim kazanabilirsiniz. Tabi doğru ajanslarla çalışarak başarılı olabilirsiniz. Günümüzde yüzlerce ajans başvuru almaktadır. Ancak işinde başarılı ve öncü olan ajansları tercih etmeniz yararlı olacaktır.


ŞEHİR DIŞI OYUNCULUK BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLİRMİ?


Tabiki de her şehirden başvuru değerlendirmeye alınır. Çünkü gelişen dizi sektörü artık İstanbul dışında da çekimlerine yer veriyor. Farklı bölgelerde yöre dizileri yada yazlık diziler oldukça ilgi görüyor. İzmir cast ajans başvuru formlarımıza ağırlık vermeye başladık. Ege'nin incisi olan İzmir'de yaşıyorsanız ve oyuncu olmak istiyorsanız ajans izmir linkimizden başvuruda bulunabilirsiniz. İzmir'de yaşayan yetenekli oyuncu adayları için internet sitemiz üzerinden online olarak başvuru alıyoruz ve iletişime geçiyoruz. Uygun bulunan projeler için sunumlarını yapıyoruz. Oyunculuk hayaliniz için keşke demeyin ve ilk adımı atın. Oyunculuğa karşı olan sevginizi, yetenekleriniz ile değerlendirebilirsiniz. Bunun için cast ajansları sizlere gereken desteği ve güveni sağlıyor. Öncü bir firma olarak adaylarımızın kariyer planlarına öncelik veriyoruz. Kalite tesadüf değildir diyerek iyi bir ajans olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Projelere en uygun oyuncuları temin etmeye çalışıyoruz. Bu yüzden her özellikte, kendine güvenen adaylarımızı bekliyoruz. Yaşadığınız yer oyunculuk yapmanıza engel değildir.


İzmir cast ajans başvuru imkanı ile oyuncu kadromuzu genişletip, yeni yüzlere fırsat tanıyoruz. Yapım şirketleri veya organizatör firmaların projeleri için geniş bir cast kadromuz ve başarılı bir ekibimiz bulunuyor. Gelen projelerin oyuncu seçmeleri için kapsamlı çalışmalar yürüten cast direktörlerimiz ve adaylarımızın sunumlarında gerekli olan oyuncu profilleri için fotoğrafçılarımız yoğun bir çalışma içinde yer alıyorlar. Disiplinli ve titiz çalışmalarımız sonucunda oyuncu adaylarımızın gelecekleri için sağlam adımlar atmaya devam ediyoruz. Oyunculuk mesleğinde tecrübe kazanmak isteyen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.