Sabit Hat:

0216 550 10 72
Oyuncu Cast Ajans

Oyuncu Cast Ajans

Dizi ve sinema sektörü projeleri, günümüzde gittikçe gelişme ve artış göstermektedir. Gelişen teknolojiler ile profesyonel çekimler ve görüntüler ortaya çıkmaktadır. Kullanılan kameraların görüntü kalitesi artarak gittikçe daha da profesyonel çekimler yapılıyor. Kamera arkası ekibi alanında daha uzmanlaşarak başarılı projelere imza atılıyor. Ülkemizde çekimleri yapılan film ve diziler uluslararası tv kanallarına da yayılıyor ve sektörde canlanma meydana geliyor. Oyuncu cast ajans firmaları gelişen sektöre oyuncu temini sağlıyor ve oyuncu adaylarına iş imkanı sunuyor. Gittikçe artan senaryoların yeni yüzlere ve yeni yeteneklere ihtiyacı da artıyor. Bu anlamda işini iyi yapan ajanslar hem yapımcı hemde oyuncular için tercih sebebi oluyor.


DİZİLERDE NASIL ROL ALABİLİRİM?


Günlük hayatımızda gittikçe daha fazla yer almaya başlayan diziler ciddi bir gelir kaynağı haline gelmiştir. Oyuncusundan senaristine, yönetmeninden tüm kamera arkası çalışanlarına kadar bir çok kişi için ekonomik kazanç elde ettikleri bu sektör yoğun bir rekabet içerisinde işliyor. Bu zincirin halkası olan oyuncu cast ajans firmaları da işleyişe destek oluyor. Artan cast ajans firmaları kaliteli ve profesyonel çalışma koşullarında göre sektörde kalıcılıklarını sürdürebiliyor. Ajans olarak sektörde öncü firmalar arasında kalmayı başararak geniş bir cast yelpazesi için çalışmaya devam ediyoruz. Dizilerde rol almak için ajans çekimleri kısmından bizlere başvuruda bulunabilirsiniz. Oyunculuğun gerektirdiği yeteneğe sahip olan adayları sektöre kazandırmaya devam ediyoruz. Sadece dizilerle kalmayıp, sinema filmleri, reklam çekimleri ve marka tanıtımları gibi alanlar da da uzmanlaşıp cast kadromuzu değerlendiriyoruz. Televizyon ekranlarında takip ettiğiniz dizilerde rol almak için ajansımıza başvurmanız yeterli olacaktır. Setlerde bulunarak dizilerin çekimlerine şahit olup, sevdiğiniz oyuncularla aynı karede yer alabilirsiniz.


Bir oyuncunun mesleğe geçiş yapmadan önce sektörde yer edinmenin uzun ve sabırlı bir uğraş gerektiğini unutmaması gerekiyor. Oyuncu cast ajans firmaları sizlere izleyeceğiniz yol için destek oluyor ve projelere yönlendirilmenizi sağlıyor. Seçmeler yapım firmaları ve yönetmenler tarafından yapılıyor. Bu yüzden oyuncunun yeteneğini göstermesi ve çabalaması gerekiyor. Sizlere proje seçmeleri için aracılık ediyoruz, oyunculuk alanındaki gelişiminizi yakından takip ederek referans oluyoruz. Sizin göstereceğiniz çaba ve gayret ile başarılı projelerin kapıları açılır. Ajansların seçmelerdeki etkisi çok azdır. Ancak yeteneğine inandığımız oyuncularımızın arkasında her zaman duruyoruz. Oyunculuk mesleğinde karar verdiyseniz ajansımız ile görüşmeniz size yarar sağlayacaktır.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.