favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Cast Ajans İzmir Başvuru Formu

Cast ajanslarına ulaşmak ve başvuruda bulunmak için adayların yaşadıkları şehirlerin dışına çıkması artık gerekmiyor. Gelişen teknoloji ile internet siteleri üzerinden ajansların başvuru formlarına ulaşılması artık mümkün hale geldi. Ajans olarak cast ajans İzmir başvuru formu oluşturarak İzmir'de yaşayan oyuncu adaylarımızın bizlere ulaşmasına olanak tanıyoruz. Oyunculuk hayali olan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyen kişiler başvuru formu doldurarak mesleğe ilk adımı atmış oluyorlar. Dizi, sinema filmi, reklam çekimleri, modellik gibi alanlarda yer almak isteyen adaylar ajansımıza başvuruda bulunarak çeşitli projelerde yer alma imkanı bulabiliyorlar. Ajansımızın oyuncu bünyesinde yer alarak yetenekleri ölçüsünde oyuncu seçmelerine yönlendirilmenizi sağlıyoruz.


İZMİR'DE YAŞAYAN OYUNCULAR NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRLER?


Ana merkezi İstanbul anadolu yakasında bulunan ajansımızın oyuncu kadrosuna dahil olmak isteyen adaylar için online olarak başvuru hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey İzmir cast ajans başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tamamlamanız. Yapılan başvurular ekibimiz tarafından incelenerek olumlu bulunan adaylar İzmir'de yer alan anlaşmalı fotoğraf stüdyolarımıza yönlendirilerek profesyonel çekimleri gerçekleştiriliyor. Fotoğrafçımızın çekimler sonucunda bize ulaştırdığı fotoğraflarınız yine alanında uzman ekibimiz tarafından veri tabanımıza kaydedilerek oyuncu profilleriniz oluşturuluyor. Yetenek ve fiziksel özellikleriniz göz önünde bulundurularak çeşitli dizi ve reklam projelerinin oyuncu seçmelerine sunumlarınız yapılıyor. Uygun bulunan adaylar ile deneme çekimi yapılıyor. Ve yapımcılar tarafından başarılı bulunan adaylar ile anlaşma sağlanıyor. Oyunculuk mesleğini yapmanız için yaşadığınız şehrin bir önemi yok. Türkiye'nin her yerinde dizi ve film çekimleri gerçekleştirilebildiği gibi farklı şehirlerde yaşayan oyuncularda bu projelerde rol alabiliyorlar. Cast ajans izmir başvuru formu ile İzmir'de yaşayan oyuncu adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.


Oyunculuk mesleğine ilgisi olan, yeteneklerine güvenen, dizi setlerinde yer almak isteyen tüm adaylar cast ajans izmir başvuru formu ile kayıt olabilirler. Ajansımızın kaliteli hizmet anlayışı ve disiplinli çalışma prensibi ile yapım şirketleri tarafından tercih edilmenin gururunu kadromuzdaki oyuncu adaylarımız ile birlikte yaşıyoruz. Ortak bir başarıya imza atmak ajansımızın izlediği en temel yoldur. Hangi şehirde yaşarsanız yaşayın ajansımıza ulaşmanız çok kolay. Hayalinizdeki oyunculuk mesleğine birlikte adım atmak ve sizin bu doğrultuda gelişiminize katkıda bulunmak ajans olarak bizleri başarıya götüren temel unsurdur.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags