favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Cast Ajans Online Başvuru

Artık bilindiği üzere her şey teknoloji ile halledilir oldu. Herkesin evinde ya da iş yerinde en az bir bilgisayar vardır ve tabii ki internette olmazsa olamazdır. Bu yüzden bütün televizyon dizileri ya da sinema için bulunacak oyuncularda internette bulunmaya başladı. Çünkü genel olarak birçok yapımcı ya da televizyon sorumluları istedikleri her hangi bir oyuncuyu Profesyonel Oyuncu Ajanslarından temin etmeye başladılar. Bu neden dolayı da oyuncu olmak isteyen birçok kişi artık kaliteli bir oyuncu ajansı araştırıp bulduktan sonra ajansı sitesinden cast ajans online başvuru yaparak hayallerindeki oyunculuğa erişmeye çalışmaktadırlar.

Kaliteli Bir Ajans Önemli

Bunu yaparken öncelikle oyuncu adayı başvuru yapacağı bir oyuncu ajansının internet sitesine giriş yaparak başvuru bulunur ve sek olarak da yanına kendini en iyi gösteren güzel bir fotoğrafını da ekleyerek internet sitesine kaydeder. Daha sonrası ise beklemektir. Bu yüzden artık oyuncu olmak isteyen hiçbir oyuncu adayı bulunduğu şehirden kalkıp da ajansın olduğu şehre gelmek yerinde internetten cast ajans online başvuru yaparak hayallerine ulaşmaya çalışmaktadır. Eğer ajanstan olumlu bir haber gelirse belki o zaman ajansın bulunduğu yere gidip birebir görüşme yapılabilir.

Ajanstan Çağrılma Beklenir

Zaten o andan itibaren artık bir nevi oyuncu olunmuştur. Bunun nedeni ise çağırılan kişiye mutlaka bir iş çıktığı için çağırılmıştır. Bu belki bir dizide oynama teklifi, belki bir reklam ve belki de bir mankenlik teklifi gelmiştir. Ama her ne olursa olsun bundan sonra ajans ile oyuncu arasında bir sözleşme yapılır ve ardından, eğer her hangi bir yapımcı ile oyuncu arasında bir anlaşama söz konusu ise bu yeni iş için bir sözleşme yapılır. Bu sözleşme adına cast ajans online başvuru yapan ve yapımcı ile anlaşan bu oyuncunun aldığı her işten %20 komisyon alır.

Ajansların çalışma prensibi de buna dayanır. Ancak bir oyuncu adayı unutmamalı ki eğer bir başvuru yapacak ise kaliteli bir ajans aramayı ihmal etmemeli. Yani hemen öyle ilk karşısına çıkan bir ajansa başvuru yapmak doğru bir tercih değildir. En doğrusu cast ajans online başvuru için iyi ajans araştırması yapmaktır.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags