favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Cast Ajansı İstanbul

Cast Ajansı İstanbul

Cast ajansları film, dizi ve reklam çekimlerine oyuncu temini sağlayan kuruluşlardır. Aynı zamanda modacıların defilelerinde ve katalog çekimlerinde ihtiyaç duydukları manken, fotomodel ve model ihtiyacını da karşılıyorlar. Sektörde önemli bir yere sahip olan ajanslardan bugüne kadar çok başarılı oyuncular çıkmıştır. Cast ajansı İstanbul gibi büyük metropol şehirleri ile sınırlı kalmayıp Türkiye'nin her yerinden oyuncu başvurusu kabulü yapabiliyor. Bu anlamda gelişen teknolojinin katkısı oldukça fazladır. İnternet siteleri üzerinden online başvuru alan ajanslar sektörde ciddi bir cast yelpazesine sahip bulunuyorlar.


KİMLER CAST AJANSINA BAŞVURU YAPABİLİR?


Aslında her yaştan kişi ajanslara başvuru yapabilir. Deneyimli, deneyimsiz, eğitimli, eğitimsiz herkes cast ajansları ile çalışabilir. Çünkü ajanslar her kategoride oyuncu ihtiyacına yanıt verebiliyorlar. Figüran, yardımcı oyuncu, başrol, manken, model fotomodel gibi çeşitli kategorilerde iş imkanı sağlayabiliyorlar. Ancak ajanslara başvuru yaparken kendinizin farkında olun. Eğer hiç bir deneyim ve eğitiminiz olmadığı halde size baş rol gibi ciddi roller vaat ediliyorsa o ajanslardan uzak durun. Kayıt ücreti almak adına etik davranmayan kurumlardan uzak durmanız gerekiyor. Çünkü bu tarz kurumlar hem para kaybetmenize hem de hayallerinizin yıkılmasına sebep olurlar. Cast ajansı İstanbul başvurularımız ciddi bir değerlendirme sürecinden geçiyor. Yapılan her başvurunun incelemesi ve değerlendirmesi uzman ekibimiz tarafından yönetiliyor. Her kategoride oyuncu temini sağlayan bir ajans olarak oyuncularımız kariyer planlamasıyla yakından ilgileniyoruz. Güvenilir ve uzman bir cast ajansıyla birlikte çalışmak istiyorsanız ajanslar İstanbul başvuru linkinden ajansımızın formuna ulaşabilirsiniz.


Ajanslar sektörel oyuncu ihtiyacını karşılayarak gün geçtikçe hareketlenen piyasaya bilinçli oyuncular kazandırmayı hedefliyorlar. Oyunculuk sabır ve emek isteyen bir meslektir. Bu piyasada yer almak ve kalıcı olmak istiyorsanız iyi bir oyuncu olma yolunda sabırla ilerlemeniz gerekecektir. Çünkü ekranlarda izlediğimiz diziler uzaktan bakıldığında çok heyecan verici olsa da çekim süreçleri ciddi bir emek gerektiriyor. Oyuncusundan kamera arkası set çalışanlarına kadar yoğun bir emek sonucu güzel işler çıkıyor. Oyuncu olmaya karar verdiğinizde, iyi ve tercih edilen bir oyuncu olmak için kendinizi sürekli geliştirerek, yoğun çalışmalarınız sonucunda başarıya ulaşacağınızı unutmayın. Cast ajansı İstanbul merkez ofisimiz tüm oyuncu adaylarına destek vermeye hazırdır.