favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

ÇOCUK MANKEN AJANSLARI

ÇOCUK MANKEN AJANSLARI

Hey! Her yerde gözünüze çarpan ya da dikkat etmediğiniz sadece sevip geçtiğiniz mini süper modellere bir bakın. Bugün en büyük firmaların, perakendecilerin seçtiği reklam panoları, kataloglar, TV reklamları ve mağazalar ürün pazarlamada oldukça başarılı yüz olan çocuklara ait. Telekomünikasyondan, arabalara, kıyafetlerden, içecek reklamlarına kadar her alanda çocuklar var. Ve onların arkasında başarılı çocuk manken ajanslarıdır. 'Çocuklarım bunu yapabilir' diyorsanız doğru yerdesiniz.

Peki, bizi durduran ne? Kendinize ve çocuğunuza bir şans verin. Bakalım küçük şirin yıldızlar desteğinizle başarılı olabilecekler mi?

Gerek ülkemizde gerek dünya çapında Her hafta yaklaşık 10.000 uygulama veliler tarafından çocuk manken ajansları ile gönderiliyor. Tüm uygulamaların yüzde 75'i reddedilir konumda olduğunu da söylemek mümkün.- Bir Londra ajansı sadece geçen yıl 38.000 başvuru yapıldı diyor. Sayı oldukça fazla ve çocuk manken ajansları için yapılan iyi projelere bakılınca bu başvuru içinde yetenekli ve işe yarar olanı seçmek oldukça güç.

Her ajans tarafından ödenen ücretler değişir ama fotoğraf çalışmaları için ortalama yaklaşık 60 saat deneme çekimleri yapıla biliniyor. İletişim konusu ve çocuklara laf anlatmak da bazen sanıldığından bile zor. Hal böyle olsa da çocuğunuzdaki yetenek keşfedilince en çok talep gören çocuk modelleri £ 10,000 yıllık kazanabilirsiniz. Harika bir rakamdır.

Çocuğunuzun bu büyüleyici dünyada olması için gereke yeteneklere ve iletişim gücüne sahip olduğunu düşünüyorsanız, size yardımcı olmak için küçük bir rehber hazırladık.

1. Hangi çocuk manken ajansları seçmek gerek: başlamak için iyi bir ajans bir çocuk için ilk gerekli yer olabilir. Arkadaşlar veya iş arkadaşları İle ya da bilinirliği çok firmaları sorarak, birlikte giderek hangi modellik ajansı sizin için iyi ön görüşmeler sayesinde eleme yapabilirsiniz. Ya da, çocuk manken ajansları için deneyimleri ve önerileri olanları değerlendirin. İşe onlardan başlamak iyi fikir

2. Ne sormak gerekir?

Eğer uygulama süreci artı deneme çekimi gerekiyorsa toplam maliyeti bildiğinizden emin olun. Bazı ajansların ücreti iyi ama sonra üzerinde fiyat koyabilir. Ya da çekilen fotoğraflar profesyonel olması gerekir başta konuşup ne tarz bir işlem istediklerini açık konuşun. Ödeme zamanları ve çalışma süreleri de sorularınızın içinde olmalı.

3. Fotoğraflar

Başlangıçta sadece çocuğunuzun renk anlık bir çift fotoğraf göndermek gerekir, bunlar profesyonel fotoğraflar olması da gerekmez. Doğal fotoğraflar en iyi şekilde çocuğunuzu yansıtır yüzünü gösteren ve net özellikli olduğundan emin olun. Bazı aralıklarla bu çekim yenilenmeli. Her 12-18 ayda; Büyük çocuklar için: her 24 ayda bir. .

4. Web Sitesi poz

Bir ajans kitaplar üzerine kabul edildikten sonra, çocuğunuzun fotoğrafları ajansı web sitesinde göründüğünden emin olun

Onarlı sevgiyle büyütürken hem anı hem de para kazanacağınız bir yolun olması gerçekten çok güzel.