favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

DİZİ AJANSLARINA BAŞVURU

Oyuncu olmak isteyen adaylar dizi ajanslarına başvuru yaparak ilk adımı atıyorlar. Televizyon ekranlarında yayınlanan dizi, film ve reklam çekimlerinde rol alan oyuncular çoğunlukla cast ajanslarına kayıtlı adaylar oluyor. Televizyon projelerinin oyuncu seçmeleri cast ajanslarından temin ediliyor. Ajanslarda çalışan profesyonel ekip role uygun oyuncuları cast kadrosundan belirleyerek seçmelere yönlendiriyorlar. Adaylar seçmelerde oyunculuk performanslarını sergileyerek başarılı olmaları durumunda rolü alıyorlar. Ve projede yer alarak oyunculuk mesleğini icra ediyorlar.


DİZİ OYUNCULUĞUNA BAKIŞ AÇISI


Günümüzde dizi oyunculuğuna bakış sektörel oyunculuk olarak tanımlanıyor. Televizyon ekranlarında genellikle haftalık olarak yayınlanan dizi projelerinin ciddi bir izleyici kitlesi bulunuyor. Dizilerde rol alan oyuncular ise başarılı ve tanınmış oyuncuların dışında yeni yüzlerde olabiliyor. Dizilerde rol almak isteyen oyuncular dizi ajanslarına başvuru yapıyorlar. Ajansların çalışmış oldukları dizilerde deneyimlerine ve tecrübelerine göre rol alabiliyorlar. Deneyimsiz yeni yüzlerde dizilerde rol alabiliyor. Fakat bu bir baş rol olmuyor. Deneyim kazanmak ve oyunculuk hakkında gelişim göstermek için ufak rollerde başlıyorlar sektöre. Ajans olarak oyuncu ve oyuncu adaylarımızı projelerimize yönlendirebilmek için dizi oyunculuğu başvurusu linkinden başvuru formumuza yönlendiriyoruz. Başvuran adayların girmiş oldukları bilgileri inceleyerek uygun bulunan adaylar ile iletişime geçiyoruz. Asıl kayıt işlemleri için detaylı bilgileri paylaşarak kişiye uygun rollerde değerlendiriyoruz.


Dizi oyunculuğu gün geçtikçe daha da popüler bir hal almaya başlamıştır. Bir dizinin başarısı devamlılığı ile doğru orantılıdır. Oyuncusundan yönetmenine, set çalışanından senaristine kadar tüm ekibin uyumu ve profesyonelliği ekranlarda başarılı projelere rastlamamıza neden oluyor. Başarılı projeler izleyici tarafından destekleniyor ve devamlılığı sağlanıyor. Ajans olarak sektörel oyuncu kazandıran ve bilinçli oyuncular yetiştiren bir kurum olmanın gururunu yaşıyoruz. Yeteneklerinizi ve oyunculuk mesleğine olan inancınızı ajansımıza başvuru yaparak ilerletebilirsiniz. Toplumumuzun dizi oyunculuğuna olan bakış açısı dizi projelerinin başarısını direkt olarak etkiliyor. İyi bir dizi oyuncusu olmak ve başarılı projelerde yer almak için güvenilir dizi ajanslarına başvuru yaparak izleyeceğiniz yolu belirleyebilirsiniz. Dizi oyunculuğuna bilinçli bir adımı ancak bilinçli bir ekip ile çalışarak atabilirsiniz.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags