favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

DİZİ-FİLM AJANSLARI BAŞVURU

Televizyon ve medya sektöründe yer almak adına oyunculuk mesleğini yapmak isteyen milyonlarca insan bulunuyor. Televizyon ekranlarında yer alarak tanınmış ve iyi bir oyuncu olmak için ajanslara başvuran kişiler oyunculuk alanında kariyer hedeflerine ulaşmayı planlıyorlar. Ancak bu hedeflere ulaşmak için doğru bir ajans seçerek ve oyunculuk eğitimi alarak ilerlemeleri gerekiyor. Eğitimli bir oyuncu her zaman bir adım önde yer alır sektörde. Dizi-film ajansları başvuru koşulları arasında öncelikli olarak yetenekleriniz değerlendiriliyor.


OYUNCULUK İÇİN EĞİTİMLİ OLMAK GEREKLİ MİDİR?


Oyunculuk mesleği için eğitimin önemi ciddi boyutlardadır. Cast ajansların kayıt olan milyonlarca insan vardır. Kayıt olduğunuz ajans ne kadar iyi ve profesyonel olursa olsun sizin iyi bir oyuncu olabilmeniz için yeteneğinizin dışında bu işin eğitimini almanız gerekir. Çünkü eğitimli bir oyuncu daha bilinçli hareket eder. Örneğin bir oyuncu seçmesine gittiğinizde size verilen senaryodaki karakterin rol çözümlemesini bilirseniz doğru yorumlayabilirsiniz. Veya sesinizi, bedeninizi, nefesinizi doğru kullanmayı bilmiyorsanız oyunculuk mesleğinde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunun gibi pek çok teknik ve teorik bilgi gerektiren oyunculuk eğitimine sahip olmanız sizi bir adım öne taşıyacaktır. Dizi-film ajansları başvuru aşaması oyunculuk hedefinizin ilk adımıdır. Başvuru aşamasından sonra kendinizi geliştirmeniz ve çabanız sayesinde televizyon ekranlarında sizler de bir gün elbet yer alabilirsiniz. Ajansımızın çalışmış olduğu dizi ve film projelerinde dizi film oyunculuk başvurusu yaparak sizler de deneyim kazanabilirsiniz. Donanımlı ve bilinçli bir oyuncu olmak için güvenilir bir cast ajansıyla oyunculuk yolculuğuna çıkmalısınız.


Kariyer yolculuğunuzu oyunculuk alanın da planladıysanız yapmanız gereken ilk şey profesyonel bir cast ajansına kayıt olmaktır. Televizyon dünyasında yoğun rekabet yaşanması dizi, film ve reklam projelerinin de artmasına neden oluyor. Bu rekabet ortamında artan çeşitli projeler cast ajanslarına gelerek oyuncu temini sağlanıyor. Devamlı farklı dizi senaryolarının yayına girmesi, reklam sektörünün hareketlenmesi ve sinema sektöründeki canlılık ciddi bir oyuncu ihtiyacına yol açıyor. Oyunculuğunuza inanıyorsanız ve bu sektörde tecrübe kazanarak kariyer elde etmek istiyorsanız dizi-film ajansları başvuru formlarına ulaşmalısınız. Oyuncu ihtiyacının artması aynı zamanda bilinçli ve yetenekli yeni yüzlere de fırsat tanıyor. Oyuncu olmayı hedefleyen her yaştan kişi yeni yüzler başvurusu yapabilir. Oyunculukta isminizi duyurmak ve başarıya ulaşmak için emek sarf etmelisiniz. İyi bir oyuncu içinde ki sanat aşkı ve bakış açısıyla fark yaratacak bir performans sergiler. Neden siz de ekranların yeni yüzü olmayasınız?


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags