favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

DİZİ OYUNCU BAŞVURUSU

Gün geçtikçe artış gösteren dizi projeleri beraberinde oyuncu ihtiyacını da arttırmıştır. Dizi oyunculuğu için pek çok kişi ajansların kapısını çalıyor. Ajanslarda kişilerin eğitim ve deneyimlerine uygun şekilde figüran, yardımcı oyuncu ve oyuncu kategorisinde yönlendirmeler sağlıyor. Diziler oyunculuk deneyimi için ciddi bir başlangıç oluyor. Dizi oyuncu başvurusu ajansların internet sitelerinde yayınladıkları formları doldurarak yapılıyor. Televizyon ekranlarında izlediğiniz dizilerde sizler de rol alarak başarılı bir oyuncu olabilirsiniz. Bunun için oyunculuğa gereken emeği ve çabayı göstermeniz gerekecektir.


DİZİLERDE YENİ YÜZLER İLANLARI


Başarılı dizi projeleri oyuncu kadrolarını oluştururken her zaman tanınmış ve ünlü oyunculara yer vermiyor. Yapımcının ve yönetmenin isteği üzerine rol kişisi için yeni yüz talebi gelebiliyor. Cast ajansları bu talebi karşılamak için cast kadrosundan role uygun oyuncu adaylarını seçerek deneme çekimlerine gönderiyor adaylarını. Daha önce ekranlarda gözükmemiş oyuncu adayları için yeni yüzler oyuncu seçmeleri ciddi bir fırsat oluyor. Tabi bu seçmelerde başarılı olmak için oyunculuğunuzu geliştirmeniz ve iyi bir performans sergilemeniz gerekiyor. Dizi oyuncu başvurusu yaparak ajanslara kayıt olup, bu şekilde projelerde yer alma şansınız olabiliyor. Ajanslar iş bulma ve oyuncu seçmelerine yönlendirme konusunda adaylarına yardımcı olurken asıl görev size düşüyor. Oyunculuk yeteneğime inanıyorum, oyuncu olmak istiyorum, kamera karşısına geçmek istiyorum gibi hedefler kişilerde hayal kırıklığına yol açabiliyor. Çünkü oyuncu olmaya karar verdikten sonra ciddi bir bilgi birikimine, donanımına ve eğitimine sahip olmanız gerekiyor. Bunun içinde çaba göstermeniz ve oyunculu kimliğinizi geliştirmeniz gerekiyor. Fırsatlar sizi bulabilir fakat bilinçli bir oyuncu olmazsanız karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremezsiniz. Ajans olarak dizilerde rol almak isteyen oyuncu adaylarımızın başvurularını dizi oyuncusu olmak linkinden alıyoruz.


Dizilerde yer almak, oyunculuğunuzu geliştirmek ve sektöre doğru bir adım atmak istiyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Ekranlarda yer alan dizilerde oyunculuk deneyimi elde etmeniz için devam eden projelerimizde rol alabilirsiniz. Dizilerin çekim aşamaları, kamera önü ve kamera arkası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyuncu kişiliğinizi geliştirmenize bağlı olarak cast direktörlerimiz kariyer planınızı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Profesyonel ekibimiz ile başarılı projelerimizde sizler de yer alabilirsiniz. Dizi oyuncu başvurusu yaparak günümüzün popüler sektörüne adım atmış olursunuz.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags