favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

KATALOG ÇEKİMLERİ BAŞVURU

Günümüzde ünlü tekstil firmaları, modacılar, takı firmaları ve hizmet üreten firmalar ürünlerinin tanıtımı için katalog çekimlerine yer veriyorlar. Firmaların tanıtım amaçlı çıkardıkları kataloglarda manken, model ve fotomodel adayları ile çekimler yapılıyor. Katalogların ürün veya hizmet tanıtımlarında güçlü bir etkisi bulunuyor. Gerçekleştirilecek ola katalog çekimlerinde yer alacak mankenlere ajanslar vasıtası ile ulaşılıyor. Modellik veya mankenlik yapmak isteyen kişiler ajansların katalog çekimleri başvuru formlarını doldurarak ajanslara kayıt oluyorlar.


KATALOG ÇEKİMLERİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİYOR?


Katalog çekimleri için öncelikle firmanın istekleri belirleniyor. Tanıtım teması ve ürünleri hazırlanıyor. Ardından çekimlerde yer alacak manken veya model arayışına giriliyor. Bu noktada ajanslar devreye girerek kadrolarındaki manken, fotomodel ve model adaylarının sunum dosyalarını sunuyorlar. Seçilen adaylar ile çekimlere başlanıyor. Genellikle tekstil alanında yoğunluk gösteren bu projeler, profesyonel fotoğrafçılar ile yapılıyor. Projede yer alacak kişi her yaştan olabiliyor. Örneğin bebek giyim markaları için bebek mankenler tercih edilirken kadın giyim veya erkek giyim için manken yada model adayları tercih ediliyor. Pek çok alanda kullanılan kataloglar, moda, giyim, gıda veya mimari alanların tasarımı için de olabiliyor. Çekimler profesyonel bir ekip ile yürütülerek firmanın tanıtım katalog çekimleri titizlikle yapılıyor. Ajans olarak katalog çekimleri başvuru formu ile adayların başvurularını alıyoruz. Online olarak internet sitemizde bulunan katalog çekimi için manken başvuru formunu doldurarak kadromuza dahil olabiliyorsunuz.


Ünlü modacıların tasarımlarının yer aldığı kataloglar, bebek-çocuk giyim katalogları, ürün tanıtımları gibi çeşitli alanlarda projeler yapılıyor. Ajans olarak bu projelerde yer alacak uygun adayları cast kadromuzdan seçerek firmaya sunuyoruz. Gerekli değerlendirmeler neticesinde onaylanan aday ile çekim sürecine başlanıyor. Profesyonel anlamda çalışmak için katalog çekimleri başvuru formlarını doldurarak sektöre adım atabilirsiniz. Manken, model veya fotomodel adaylarında aranan şartların başında bakımlı ve düzgün bir fizik yer alıyor. Adaylar her zaman bakımlı ve formda gözükmesi mesleki kariyerlerini doğrudan etkileyebiliyor. Güvenilir bir ajansla katalog çekimi projelerinde yer almak istiyorsanız ajansımıza fotoğraflı başvurularınızı yapabilirsiniz.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags