favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

MANKENLİK AJANSI BAŞVURU

İster zamanınızı değerlendirmek için isterseniz de meslek olarak oyunculuk yapmayı tercih edin. Ama kimse ben deneyimliyim demesin. Çünkü bunu demeden bir sahneye adım atmalı ve rol alıp oynamalıdır ki o zaman ben başarılı bir oyuncuyum diyebilsin. Oyuncu olmak isteyen biri çok deneyimli bir yapımcı ile karşılaşıp sahneye çıkmalıdır. Yapımcı karar vermeli yetenekli mi değil mi? Ama olsun yetenek sonradan da kazanılabilir. Ama epey bir yol yürümesi şart. Bu yolda bazen ayağı takılıp düşebilir ama kalkmasını da bilmeli.

ÖNCELİK AJANSLAR

Mankenlikte bir bakıma oyunculuk gibidir. Burada da devreye ajanslar girer. Her zaman bahsettiğimiz gibi doğru yapımcıyla köprü olabilen ajanslar tercih edilmelidir. Mankenlik ajansı başvuru aşaması biraz zordur. Çünkü bu aşamaya gelmeden önce iyi bir araştırma yapılmalıdır. Sana ayna tutan yerleri bulup çıkarmalısın ki sonra da hedefine ulaşabilesin.

Mankenlikte yetenek ve kendine güven çok önemli bir yer tutar. Zaten bunlar oluşmamışsa boşuna tercih edip kendinizi kötü hissetmeyin. Ama kendinize güven en üst seviye de ise o zaman hemen nereye gideceğinizi bilin. O yer de mankenlik ajansı. Doğru yeri buldunuz o zaman amacınıza ulaşıyorsunuz. Mankenlik ajansı başvuru koşullarını inceleyin size göre mi değil mi bunu öğrenin. Evet, bu tam bana göre diyorsanız sizlerde hizmetimizden yararlanın.

YAPIMCILAR VE AJANSLAR ARASINDAKİ İLİŞKİLER

Mankenlik ajansı başvuru koşulları farklılık gösterir. Başarılı yapımcılar en çok hangisini tercih ediyor. En çok tercih edilen ajansı bulup hemen sizde aramıza katılmış olun. Mankenlik ajansı başvuru şekli her ajans için ayrıdır. Her zaman söylüyoruz geleceğiniz için doğru bir karar vermek istiyorsanız ajans seçimi son derece önemlidir. Yanlış tercih ya da seçim yaparsanız o hep sizin yerinizde saymanıza neden olur başka da bir şey olmaz. Zamanınızı boşa harcamayın doğru düşünüp doğru karar verin. Düşlerinize en hızlı bir şekilde ulaşın. Kısa zamanda çok yol kat edin. Hayallerinizin peşini hiçbir zaman bırakmayın. Keşke dememek için tercih yapmadan önce bütün olasılıkları gözden geçirip ondan sonra doğru bir tercihte bulunulmalıdır.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags