favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

MANKENLİK BAŞVURU FORMU

Moda terimi günümüze latin kökenli "facio" sözcüğünden gelmektedir. Moda anlayışı ile gelişen görsellik ve sanat birbirinin ayrılmaz yapı taşları olmuştur. Eski çağlarda insanlar giyinmeyi dış etkenlerden korunmak için sağlarken, modern çağda daha güzel görünme çabaları doğmuştur. Kabul görmüş vücut ölçüleri ve güzellik kavramları gelişmiştir. Kadın ve erkek için görsellik anlamında meslekler türemiştir. Bunların başında ise mankenlik gelmektedir. Mankenlik mesleğini benimsemiş kişiler işlerini profesyonel açıdan gerçekleştirmek adına mankenlik başvuru formu doldurarak kayıt olmaya başlamıştır.


Ajansların kadrosunda bulunan manken, fotomodel ve model adayları için özel olarak oluşturulan profiller sayesinde iş alanına ulaşmak daha da kolay hale gelmiştir. Görselliğine inanan adaylara bizlerde sektörde yer almaları için Mankenlik ajansı başvuru formumuza kayıt olarak bünyemize dahil olmalarına fırsat tanıyoruz. Kayıt olmanın ön koşulu, gerekli özelliklere sahip olmak ve sonrasında mankenlik başvuru formu doldurup ajans bünyemiz dahilinde çalışmaktır. Müşterilerimizden aldığımız destek ile mankenlik alanındaki işlerimiz titizlikle yürütülmektedir. Bay, bayan ve çocuk olmak üzere çeşitli model castlarımız mevcut olup talebe göre yönlendirilmeleri ajansımız tarafından sağlanmaktadır. Ajansımızdan istenen projelerin güvenliği adaylarımız içinde güven teşkil etmekle birlikte bizimde sektörde büyümemize olanak tanımaktadır. Mesleğe başlamak için piyasayı araştırıp size yol gösterecek ajansları tercih etmeye özen göstermeniz gerekir.


MANKEN OLMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM?


Ajansınızı iyi seçmeli ve herhangi bir ajansa başvurmanız durumunda hayallerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Öncelikli olarak fiziki durumunuzun uygun olması halinde mankenlik mesleğini yapmak istediğinizden emin olmanız gerekir. Başarılı olduğunuz takdirde ülkemizde ekonomik getirisi yüksek mesleklerden biri olduğunu bilmek fakat bunun için sabırlı ve uzun bir yolun sizi beklediğini unutmamanız gerekiyor. Bu yola ajansların mankenlik başvuru formu kısmını doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.


Ajanslardan yardım almak mutlak suretle gereklidir. Kendi başınıza izleyeceğiniz yolun güvenliği sizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle işini iyi yapan ve sizin kariyer yolunuzu belirleme konusunda istekli ajansları tercih etmelisiniz. Ajansımız bu anlamda gerekli özeni ve titizliği göstermeyi ilke edinmiştir. Mankenlik başvuru formu doldurmanız da sizleri tanımamız için yeterli olacaktır. Sizlerde doğru kararlarınıza yanlış adımlar atmayın. Unutmayın ki her yol sizi hedefinize götürmez. Aksine ilerlemek yerine hatalarınıza sebep olabilir. Manken olmak istiyorum ve bu yolda yürümeye hazırım diyorsanız sizleri de aramızda görmekten memnun olacağımızı bilmenizi isteriz.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags