Disable Preloader

Ücretsiz Oyunculuk Eğitimi

Ücretsiz Oyunculuk Eğitimi

Oyunculuk eğitimi, bireylerin bilinçli ve donanımlı oyuncular olarak yetişebilmesi için çok önemlidir. Cast Ajansım'a kayıt olan her adaya 15 gün temel oyunculuk eğitimini ücretsiz veriyoruz.

Oyunculuk, bir karakteri canlandıran, ona hayat verebilen, karakter çözümleyebilen, duygu verebilen kişi anlamına gelir.Yetenek, bilgi birikimi ve mesleğe duyulan tutku ile isteyen herkes oyunculuk alanında kendine bir şans verebilir. Teknik ve teorik bilgilerini öğrenerek hayata geçiren oyuncu adayları iyi bir oyuncu olma yolunda ilerleyebilirler. Yetenek ise oyuncu olabilmek için bireylerin sahip olması gereken en önemli unsurudur. Yeteneklerin nasıl doğru kullanılabileceği ise ancak eğitim ile şekillenebilir. Kadıköy Oyuncu Sahnesi olarak bilinçli ve donanımlı oyuncular yetiştirebilmek için değerli ve usta eğitmen kadromuz ile hayallerine bir fırsat vermek isteyenlerin yanındayız. Temel Oyunculuk Eğitimi ile ilk profesyonel adımınızı bizimle birlikte atmak istemez misiniz? Ücretsiz Oyunculuk Eğitimi alarak, yeteneklerinizin farkında varabilir ve hayallerinize doğru keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Parlamayı bekleyen yıldızlara bir fırsat tanımak ve onları sektöre kazandırabilmek için Temel Oyunculuk Eğitimini ücretsiz olarak sunuyoruz. Peki kimler nasıl yararlanabilecek? Yapmanız gereken sadece istemek ve harekete geçmek. Ardından Castajansım'a oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirmek. Ajans Başvuruları, ajansın cast direktörleri tarafından değerlendirilecek olup, onaylanan adayalar 15 günlük Temel Oyunculuk Eğitimini almaya hak kazanacaklar.

Ücretsiz Oyunculuk Eğitim Programı

Temel Oyunculuk Eğitimi, öz güven çalışmaları ile başlar. Bu ders içeriği kendimizle ilgili pozitif ve olumlu duyguları geliştirme gücünü kazandıracak. Ardından Doğaçlama teknikleri ile sınırlar zorlanacak ve oyunculuğa gerçek bir adım atılacak. Role Yönelim dersi ile role hazırlanırken oyuncunun yararlanacağı sistem bilgisi aktarılarak eşsiz bir yolculuğa çıkılacak. Sonrasında öğrencilerin en keyif aldıkları ve eğlendikleri Silahsız Sahne Dövüş Teknikleri eğitimi verilecek. Eğitim süresince kendinizi yeniden keşfedecek ve profesyonel oyunculuğun ilk adımını tamamlayacaksınız. Donanımlı birer oyuncu olarak yetişmek isteyen kişiler programımızdan yararlanabilirler. Oyuncu eğitmenlerimiz tarafından alacağınız Ücretsiz Oyunculuk Eğitimi için siz de harekete geçin. Castajansım firmasına kayıt olarak Oyunculuk Eğitimi fırsatını kaçırmayın.

 

 

Eğitim kurumumuz kişilerin yeteneklerini doğru kullanabilmesini ve mesleki bilgileri kavramalarını hedeflemektir. Bunu eğlenceli hale getirmek ve usta eğitmenlerin bilgi birikimlerinden yararlanmak artık size çok yakın. 15 günlük Ücretsiz Temel Oyunculuk Eğitimi ile bilinçli bir başlangıç yapmak istemez misiniz? Yeteneklerinizi değerlendirmek ve oyunculuk mesleğine profesyonel bir destek alarak başlamak sizin elinizde. Uzun yıllardır sektördeki yerini koruyan, bugüne kadar pek çok dizi, sinema filmi ve reklam filmi projelerine oyuncu desteği sağlayan castajansım'a kayıt olarak hem güvenilir bir ajans ile çalışmış olacaksınız hem de Kadıköy Oyuncu Sahnesinden Ücretsiz Oyunculuk Eğitimi alacaksınız. İçinizdeki yeteneği gelin birlikte keşfedelim.

 

WhatsApp ile mesaj gönder ...