favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Oyunculuğa Başvurmak

Oyunculuğa başvurmak, bir sanatçının kendini ifade etme ve gerçekleştirme sürecidir. Bu süreç, cesaret ve kararlılık gerektirir. Oyunculuğa adım atmak, bir sanatçının kariyerinde büyük bir adımdır ve bu adımı atmak için yüzlerce saat aylarca süren düzenli çalışmalara ihtiyaç vardır. Oyunculuk, bir sanat dalı olarak kendini geliştirmeyi ve sürekli olarak yenilenmeyi gerektirir. Oyunculuğa adım atan herkes, kendini sürekli olarak geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemelidir.

Başvuru yaparken, oyuncu kendine inandığı ve oyunculuğa olan tutkusunu kanıtlaması gerekir. Oyuncunun kendine olan inancı ve tutkusu, oyunculuk kariyerinde başarılı olma yolunda önemli bir etkendir. Oyuncunun kendine olan inancını ve tutkusunu, oyunculuğa olan bağlılığını kanıtlamak için bir portföy oluşturması gerekir. Portföy, oyuncunun daha önce yaptığı oyunculuk deneyimlerini, çalışmalarını ve başarılarını gösterir.

Oyunculuğa başvurmak, sanatçılar için bir yolculuktur ve bu yolculuk, kendini geliştirmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir sanatçı için en büyük zevktir. Oyunculuğa adım atmak, bir sanatçının kendini ifade etme ve gerçekleştirme fırsatını elde etmesi için cesaret gerekir. Oyunculuğa başvurmak, bir sanatçının kendini geliştirme ve yenilenme yolculuğudur ve bu yolculuğa cesaretle atılacak her adım, sanatçının kendini ifade etme ve gerçekleştirme fırsatını elde etmesi için bir adım daha ilerlemesini sağlar.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%