favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Oyunculuk Ajansı Başvurusu

Öncelikle teknolojinin müthiş bir gelişim göstermiş olduğu günümüzde Dizilerin, Komedi programlarının ve özellikle Filmlerin önemini vurgulamak gerekir. Ekranlara taşınan onlarca program, yüzlerce dizi ve binlerce film aynı zamanda biz izleyicilere nice yeni yüzü izleme imkânı sunuyor. Bu yeni yüzler hayallerinin peşinden giderek beklide ilk rolü basit bir figüranlık sahnesiyken kendini zamanla başrollerde bulabiliyorlar. Sizde oturup evinizde dizi izlerken veya bir film için sinemaya gittiğinizde karşınızda duran ve milyonların izlediği ekranda kendinizi görme hayalini kurduysanız eğer, Oyunculuk ajansı başvurusu yaparak hayallerinize ilk adımı atmış olabilirsiniz.


Nice oyuncu olma hayalini gerçeğe dönüştüren oyunculuk ajansları, günümüzde rağbet gören iş kurumları arasında yer alıyor. Kendini ekranda hayal eden ve oyunculuk yeteneğinin var olduğuna inanan nice insan Oyunculuk ajansı başvurusu yaparak beklide ileride hiç düşünmeyeceği kadar iyi yerlere gelmeye yelken açıyor.


Oyunculuk ajansı başvurusu ile internet üzerinden binlerce kişi başvuru yaparak kendinde bulunan özelliklerin uygun bulunması durumunda kendisini bir anda bir dizi veya bir film setinde bulabiliyor. Fiziksel özelliğin ve dış görünüşün çok önem verildiği bu sektörde yönetmenlerin aradığı oyuncuları bulmasında ve bulunan oyuncuların gelişim sağlamasında yine oyunculuk ajansları en büyük rolü oynuyor. İzlemiş olduğumuz dizilerde, filmlerde veya programlarda ilk defa gördüğümüz ve zamanla ekranlarda aranan yüz olmayı başarmış birçok insan var. Bu durumu göz önünde bulundurursak oyunculuğun hayal olmadığını, aslında gerekli olanın sadece Oyunculuk ajansı başvurusu yapmak olduğunun bilincine varmalıyız.


Oyunculuk ajansları insanlara bu şansı sunarken güvenilir hizmet verebilmek adında gayret sarf ediyor. İnsanların haklı olarak en çok önem verdiği konuda bu. Yine başta belirtmiş olduğum gibi sürekli ilerleyen teknolojinin olmazsa olmazlarından film yapıtları, diziler ve programlara müthiş sermayeler harcanması bu sektöre güveni arttırıyor. İzlemiş olduğumuz bazı basit programlar bile sahnesini doldurmak için ücretli şekilde kamera karşısına alacak insan ihtiyacı duyarken ve bu insanların bazılarınındı şansınındı yanında olmasıyla bu programlarda bile birden yıldızı parlayabiliyor. Sizin de oyunculuk adına hayalleriniz varsa, mutlaka bir Oyunculuk ajansı başvurusu gerçekleştirin. Ve unutmayın ki; Hayat size bazı büyük sürprizleri, ufak bir adımladı sunabilir. Hayallerinizin gerçek olması dileğiyle, esen kalın.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags