favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Oyunculuk Ajansı Online Başvuru

İster başrol oyuncusu olma hayalleri isterse de her hangi bir dizide oynayabilme hayalleri. Tüm bunları gerçekleştirecek olan oyunculuk ajansı online başvuru ile bir başvuru yapmaktan geçer. Oyuncu olmak isteyen bir kişi hangi şehirde olursa olsun hiç fark etmez artık kaliteli bir oyunculuk ajansına başvuru yapması için kalkıp da büyük şehirler, özellikle de İstanbul’a kadar gelmesin hiç gerek yok. Teknolojinin gelişmesi ve internet dünyasının bu büyük nimetlerini insanlara sunması ile artık birçok oyunculuk ajansı şirketi hemen hemen bütün başvuruları online olarak kabul ediyor.

Önce Online Başvuru Yapılmalı

Hatta aynı şehirde olan oyuncu adaylarından bile artık önce firmanın internet sitesinden bir başvuru yapmaları istenmektedir. Bu yüzden de genel olarak artık firmanın iş yerine gitmek bile pek bir işe yaramıyor. Zira her bir oyunculuk ajansının ilk istediği oyunculuk ajansı online başvuru yapılmasıdır. Üstelik sadece başrol oyunculuk için değil, aynı zamanda ister yan rol oyunculuğu için isterse de figüran olarak oynayabilmek için yine internetten bir başvuru yapılması istenmektedir. Üstelik bir figüran oyuncusu diyerek geçmemek lazım... Örneğin bir dizinin bir kafe çekiminde kafede kısa bir süre için kafe müşterisi rolünü yapılması ile 50 TL’de başlayan ücretler alınabilmektedir. Duruma göre de bu para artabilmektedir.

Televizyon Programlarına Seyirci

Bir diğer yandan bu oyunculuk ajansları aynı zamanda gece ya da gündüz olsun hiç önemi yok birçok televizyon programına seyirci de bulabilmektedir. Bu sayede seyirci olarak giden kişiler hem eğleniyor hem de para kazanıyor. Ayrıca oyunculuk ajansı online başvuru ile seçtiği bu seyircilerden de aynı zamanda ajanslar da para kazanmaktadır. Ayrıca birçok dizi ve sinema sektörüne oyuncu kazandıran bu oyunculuk ajansları buradan çıkarmayı başardıkları oyunculardan da, eğer bu oyuncular yapımcılar ile anlaşır ise o zaman bu oyuncuların kazandıkları üzerinden de %20’lik bir komisyon kazanmaktadır.

Bir de bunu birçok piyasaya kazandırdığı birçok oyuncu üzerinden bakılırsa ajansların da devamlılığını nasıl sağladığına dair az ya da çok bir bilgi sahibi olunabilir. Bu yüzden oyunculuk ajansı online başvuru bir oyuncu için çok önemlidir.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags