favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

REKLAM AJANSINA BAŞVURU

Reklam filmlerinde rol almak isteyen milyonlarca kişi her gün reklam ajansına başvuru yapıyor. Televizyon ekranlarında yer almak isteyen bebek, çocuk, yetişkin her yaştan kişi ajansların kapısını çalıyor. 18 yaşın altındaki kişiler ailelerinin onayı ile kayıt olabiliyorlar. Yaratıcı reklam projeleri ünlü markaların tanıtımları için sıklıkla başvurduğu bir yoldur. Yapım şirketleri bu talebi karşılama sürecinde ihtiyaç duydukları oyuncuları cast ajanslarından temin ediyorlar. Ajanslar da reklam projeleri için yeni yüz castlarını oluşturarak sunum dosyalarını hazırlıyor.


REKLAM AJANSLARINA BAŞVURU FORMU BIRAKMAK


Reklam ajansları online olarak yada şahsen müracaat ile başvuru alıyor. Yapılan başvurular değerlendirmeye alınarak olumlu bulunan adaylar cast kadrolarına dahil ediyorlar. Reklam filmi için aranan oyuncular ajanslara bildirilerek cast direktörleri tarafından yapılan çalışmalarda cast kadrosunda bulunan adaylar arasından uygun bulunan kişilerin sunumları yapılıyor. Markaların ürün tanıtım kataloglarında ve televizyon reklamlarında rol alacak kişiler yapılan sunumları ile şanslarını deniyorlar. Reklam ajansına başvuru yaparak ünlü markaların reklam yüzü olabilir ve markaların tanıtım kataloglarında yer alabilirsiniz. Reklam projeleri için ajanslar talebe göre yaptıkları çalışmalar ile belirlerler oyuncu adayını. Ajans olarak bugüne kadar pek çok reklam filminde rol alan bebek, çocuk ve yetişkin reklam oyuncularımızın başarılarına ortak olduk. Sizler de büyük reklam ajansları başvuru formunu doldurarak yeni reklam yüzü adayımız olabilirsiniz. Başvuru formumuzu doldururken fotoğrafınızı eklemeyi unutmamanız gerekiyor. Fotoğraflı başvurularınız ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınıyor.


Televizyon ekranlarında reklamların gücü oldukça yüksektir. Bu nedenle reklam filmlerinde oynamak isteyen kişiler güvenilir reklam ajansına başvuru başvuru yaparak projelerde yer almak istiyorlar. Günümüzde bebek reklam yıldızlarından tutunda her yaştan adayın projelerde rol alması gittikçe yaygınlaşmıştır. Ekonomik kazanç açısında da reklam projeleri oldukça rağbet görüyor. Markaların reklam yüzü olmak, televizyon ekranlarında gözükmek ve sektöre bilinçli bir adım atmak istiyorsanız ajansımızın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile çalışmış olduğumuz reklam projelerinin yeni yüzü neden siz olmayasınız? Hayallerinize yaklaşmak ve güvenilir bir reklam ajansıyla çalışmak için başvurularınızı bekliyoruz. İyi bir reklam projesinde yer alarak kariyer yolculuğunuzun ilk adımını atabilirsiniz.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags