favicon

Reklamlar projeleri artık medya ve televizyon sektöründe sıklık ile karşımıza çıkıyor. Ürün ve hizmet üreten firmalar reklam filmleri ile marka tanıtımlarını gerçekleştiriyorlar. Reklamların tüketici üzerinde ki etkisi oldukça olumlu sonuçlar doğuruyor. Her geçen gün yeni bir reklam projesi oluşturuluyor. Bu reklam projelerinde oynacak oyuncu adayları da reklam ajanslarına başvuru yapan kişiler arasından seçiliyor. Yapım şirketleri reklam projelerinde ihtiyaç duydukları oyuncu ve oyuncu adaylarını cast ajanslarından temin etmeyi tercih ediyorlar. Reklamlar yüzü olmak ve deneyim kazanmak için profesyonel bir ajansla çalışmaya başlayabilirsiniz.


REKLAM FİLMLERİNİN OYUNCU SEÇMELERİNE NASIL KATILABİLİRİM?


Yapım şirketleri reklam projesinde oynayacak adayını cast ajanslarından talep ederek, ajansın yönlendirdiği adaylar arasından deneme çekimi gerçekleştirerek kararını verirler. Bu oyuncu seçmelerine ancak bir ajansa bağlı olmanız durumunda katılabilirsiniz. Kayıtlı olduğunuz ajansınız size uygun reklam projesine sunumuzu yapar ve onaylanmanız durumunda seçmelere yönlendirmenizi yapar. Seçmelerde gösterdiğiniz performans ve reklam filmindeki rol ile uyumunuz doğru orantılı olduğunda projede yer alabilirsiniz. Reklam ajanslarına başvuru yapan kişiler için belirli bir yaş aralığı kriteri yoktur. Her yaştan bay, bayan ve çocuk adaylar reklam oyunculuğu için ajanslara başvuru yapabiliyorlar. Reklam filmi projelerinde şansınızı denemek için reklam ajansına başvuru kısmından müracaat edebilirsiniz. Ajansımızın cast kadrosunda yer alarak uygun reklam projelerine sunumlarınız gerçekleştirilir. Televizyon ekranlarında yayınlanan reklam projelerinin yeni yüzler arayışında siz de şansınızı deneyebilirsiniz.


Reklam ajanslarının oyuncu adaylarının başvurularını online olarak alması ulaşım kolaylığı açısından rahatlık sağlıyor. İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ajansımıza gelmenize gerek kalmadan internet üzerinden yapacağınız başvuru ile reklam oyunculuğu başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Reklam ajanslarına başvuru yapan her gün milyonlarca kişi bulunuyor. Sizler de başvuru yaparak ajans bünyesinde reklam projelerine yönlendirilebilirsiniz. Reklam oyuncu seçmelerinde kullanılacak profesyonel fotoğraf çekimleriniz de kayıt olacağınız ajans tarafından yapılarak sunum dosyalarınıza eklenir. 18 yaş altındaki reklam oyuncu adayları ise ailelerinin onayı ile ajanslara kayıt olabilirler. Kaliteli hizmet sunan ve iyi referansları olan cast ajansları ile çalışmanız sektöre bilinçli bir adım atmanızı sağlayacaktır.


Basvuru sartlari
Ajansımıza başvurusu kabul edilen her aday 1 aylık temel oyunculuk eğitimini ÜCRETSİZ olarak alabiliyor.

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%