favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Anadolu Yakası Ajanslar

Anadolu Yakası Ajanslar

Cast ajanslarının günümüzdeki yeri çok önemlidir. Dizi, film, sinema filmi, reklam çekimleri gibi alanlarda oyuncu ihtiyacına yanıt vererek sektörün ihtiyacını karşılama rolünü üstleniyorlar. Anadolu yakası ajanslar olarak yapımcılar ile oyuncuları buluşturarak projelerin devamlılığını sağlıyoruz. İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan ajansımız hizmet vermeye devam ediyor. Cast ajansı olarak adaylarımızın kanal yetkilileri ve yapım şirketleri ile bağlantılarını kurup, çalışmalarına aracılık ediyoruz. Oyuncularımızın mesleki kariyerleri süresince tüm aşamalarını yakında takip ederek uzman kadrolarımızla destek sağlıyoruz. Sektörün hareketlenmesiyle birlikte ortaya çıkan oyuncu ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz ve bu yönde çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz.


OYUNCULARIN KAZANCI NASIL BELİRLENİYOR?


Her projenin bütçesinin farklı olabileceği gibi oyuncularında aldığı rakamlar birbirinden farklıdır. Örneğin bir kafe sahnesinde yer alan figüran ile dialoglu oyuncu arasında fark olabiliyor. Meslekte kendinizi geliştirdikçe kazanacağınız rakamlarda o ölçüde artış gösteriyor. Oyuncunun ücretini bağlı bulunduğu ajans yapımcıdan alıyor. Ve bütçe dahilinde ödemesini oyuncu adayına yapıyor. Sabır gerektiren bu mesleğin kazancı kendinizi geliştirmeniz ile eş değer şekilde ilerliyor. Anadolu yakası ajanslar arasında bizi tercih etmeniz durumunda cast oyunculuk ajansı sayfamızı ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Kadromuzdaki tüm oyuncu ve oyuncu adaylarımızın gelişimini uzman kadromuz yakından takip ederek kariyer çizgilerine yön vermek için çalışmalar yapıyorlar. Oyuncu adaylarımızın deneyimleri yok ise mesleğin ilk dönemlerinde fazla kazanç beklememeleri gerekir. Yeterli tecrübe ve deneyime ulaştıklarında elde edecekleri kazanç fazlasıyla artacaktır. Bağlı olduğunuz ajansınız ile birlikte gerçekleştireceğiniz özverili çalışmaların sonucunda beklentilerinize ulaşmanız imkansız değildir. Oyunculuk alanında sürekli kendinizi geliştirmeniz ve her rol için hazırlıklı olmanız gerekir. Örneğin şive gerektiren bir karakter için sesinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Yada dans gerektiren bir rol için dans becerinizi eğitimlerle desteklemelisiniz. Oyuncunun kendisine yapacağı her yatırım mesleğinde hem başarıyı hem de kazancını arttıracaktır.


Anadolu yakası ajansları gelişen teknoloji sayesinde internet başvuruları ile bulunduğunuz yerden daha kolay ulaşabilmenize olanak tanıyor. Kadıköy'de merkezi konumda bulunan ofisimiz oyuncu ve oyuncu adaylarını modern ofisi ve uzman ekibi ile karşılıyor. Oyunculuk mesleğine karşı ilginiz var ise ve yeteneklerinize güveniyorsanız sizleri de aramızda görmek isteriz. Her yaştan adayımızın değerlendirmesini yapan ekibimiz adayların kategorilerine göre projelere sunumlarını gerçekleştiriyorlar. Sizlerde projelerimizde dialoglu oyuncu, bölüm oyuncusu hatta ana karakterlerden biri olma şansını yakalayabilirsiniz. Sizin isteğiniz ve azminiz bizim için çok önemlidir. Oyuncu olmak isteyen adaylarımızla sabırlı ve titiz bir çalışma dönemi geçiyoruz. Bu süreçte kendi becerilerini geliştirerek rol ayrımı yapmayarak ve en önemlisi disiplinli çalışarak ilerleyen adaylarımızın kariyer yolunda destek olmak için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Ünlü oyuncuların zaman içerisinde oyunculuktaki gelişmelerine sizlerde izleyici olarak şahit olmuşsunuzdur. Hayalinizdeki mesleğe ulaşmaya ve televizyon dünyasında yer almaya hazırsanız başvurularınızı bekliyoruz.