Sabit Hat:

0216 550 10 72
Blog

Profesyonel Oyuncu Ajansları

Birçok genç için en büyük hayal televizyonda izledikleri o dizilerde oynayan oyuncular gibi bir gün başrol almak ve herkes tarafında bilinip sevilirken, aynı zamanda istediği işi yapmak. Belki bir yıl içerisinde birçok genç ya da ergin kişi hiç fark etmez binlerce insan Oyuncu Olmak için Profesyonel Oyuncu Ajansları için başvuru doldurmaktadır. Ancak her ne kadar bütün başvurulara balkımaya ve değerlendirilmeye çalışılsa da hayallerine ancak bir miktar kişi ulaşabiliyor. Elbette bunun mecburen bazı kriterler vardır. Bu kriterlerden biri fiziksel olarak güzel bir görünüme sahip olan, yani ekrana yakışacak kişilerin şansının daha fazla olmasıdır.

Her İnsan Başvuru Yapabilir

Ancak elbette birçok kez de farklı profilleri olan insanlar da Profesyonel Oyuncu Ajansları aracılığı ile yapımcılar tarafından ilgi görmektedir. Ne de olsa bu Oyunculuk Ajanslarından sadece başrol oyuncusu değil, aynı zamanda yan rollerde oynayacak da birçok yeni yüzlere ihtiyaç duyulur. Üstelik bu oyuncuları arasında oldukça iyi rol yapan sanatçılar da doğar. Bu profesyonel Oyunculuk Ajansları aslına bakılırsa internetten gelen başvuruları değerlendirdikten sonra olumlu gördükleri başvuru sahiplerinin fotoğraflarını kendi internet sitelerine koyarlar.

Kaliteli Oyunculuk Ajansları

Ki bilinmelidir birçok yapımcı ve kanal sorumluları bu Profesyonel Oyuncu Ajansları arasından birçoğunun sitelerine bakarak oyuncu ararlar. O yüzden hiç kimse ben başvuru yaparsam benim başvuruma bakmazlar bile diyerek moral bozmamalı ve buldukları Kaliteli Ajansların sitelerine başvuru yapmalılar. Ne de olsa her gün televizyonda izlenen birçok farklı dizideki birçok oyuncu bilinmez ama farklı oyuncu ajanslarından çıkmıştır. Üstelik uzun yıllardır her sene dizilerde boy göstermeye de devam ederler. Zaten bunu bir kişi internetten biraz araştırdığı zaman bile kolay bir şekilde öğrenebilir. Bu Oyunculuk Ajanslarının iki farklı türü vardır.

Birincisi ücretsiz ajanslardır ve bu Ajanslara Başvuru yaparken ajans her hangi bir para talep etmez. İkinci ajans ise başvuru yapacak oyuncu adaylarından başvuru ve reklamının yapılması adına belli miktarlarda para isterler. Bunlar içerisinde Profesyonel Oyuncu Ajansları da vardır, sıradan küçük çaplı Oyunculuk Ajansları da bu durumu yapmaktadırlar.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.