favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Bebek Ajansları Başvuru

Günümüzde bebek oyuncular yapımcılar tarafından oldukça ilgi görmeye başlamıştır. Televizyon dizilerinde, reklam çekimlerinde veya sinema filmlerinde sıklık ile rastladığımız bebek oyuncular aileleri tarafından bebek ajansları başvuru formu doldurarak ajanslara kayıt yaptırılan adaylardır. Ajanslar vasıtası ile bir çok projenin seçmelerinde yer alarak bebek oyuncular sektöre kazandırılmıştır. Ailelerin onayı ile ajanslara kayıt olan bebekler genelde reklam filmlerinin bebek bezi, bebek maması yada bebek ürünlerinin yer aldığı çekimlerde rol almışlardır. Dizi çekimlerinde de bebek oyunculara ihtiyaç artmaya başlamıştır. Bilinçli aileler çocuklarının oyunculuğa olan ilgisini erken yaşlarda keşfederek onları geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmalarını sağlamışlardır.


BEBEK OYUNCULARIN SEKTÖRDEKİ ÖNEMİ


Bebek oyuncular için ciddi bir ihtiyaç söz konusudur. Örneğin dizilerde rol alan oyuncuların senaryo gereği bebekleri olduğunda o oyuncuya benzer bebek oyuncular aranır. Bebek oyuncu cast çeşitliliği yönetmenler açısından bu yüzden çok önemlidir. Cast ajans olarak bebek oyuncularımızın bebek kadrosunda uzun süre kalma şansı olmadığından ileri ki dönemler de onları çocuk castımıza dahil ederek oyunculukta ilerlemeleri için değerlendirmeler yapıyoruz. Ebeveyn olarak bebeklerinizin erken yaşlarda sektöre adım atmalarını istiyorsanız güvenilir ve alanında uzman bir ajansa kayıt ettirmeniz gerekiyor. Bizler ajans olarak bebek oyunculuk başvurusu kısmından adaylarımızın kayıtlarını alıyoruz. Bebek ajansları başvuru formu aileler tarafından doldurularak, bebeğinizin bilgilerini içeren formlardır. Sektör de bebek oyuncuların öneminden bahsedecek olursak kuşkusuz ciddi bir talep oluşturduklarını göz ardı edemeyiz. Sevimli bebekler yer aldıkları projelerde hem kazanç elde ediyorlar, hem deneyim, hem de güzel anılar biriktiriyorlar.


Ajans olarak bu sevimli miniklerin oyunculuk alanında ilerlemek istediklerini anladığımızda ise kariyer çalışmalarımız başlıyor. Ve onların gelecekte eğitimli ve başarılı oyuncular olabilmeleri için gerekli tüm yönlendirmelerini sağlıyoruz. Bu nokta da ailelere düşen görevler arasında bebek ajansları başvuru formlarını takip ederek en uygun ajansa kayıt yaptırmaları yer alıyor. Proje seçmelerinde yerinde ve zamanında istenilen yer de bulunmaları gibi üstlerine düşen bir çok görev oluşuyor. Televizyon sektöründe yer alabilmeleri için bizler minik bebeklerinize fırsat tanıyoruz. Ajans ile birlikte ilerleyeceğiniz yolda doğru ve kaliteli hizmet ile başarılı projelerin içerisinde bebeğinizi görmeniz mümkün olabilir.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags