favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Bebek Oyunculuk Başvurusu

Günümüzde bilindiği üzere çağımız teknolojisi ilerledikçe reklam ve dizi kalitesi artmakta dolayısıyla bu işlerden kazanılan maddiyat da hiç yabana atılmayacak seviyelere ulaşmaktadır. Dizi, reklam ve hatta film sektörü geliştikçe kuşkusuz ki her yaş grubundan, her ten renginden, her saç ve göz renginden ve hatta her kilodan oyunculara ihtiyaç duyulmaktadır. Yine kuşkusuz ki özellikle bebek maması, bebek bezi, bebek şampuanı gibi reklamlarda ve tabi ki bebek oyuncuların yer alacağı her türlü dizi ve filmde bebek oyunculara ihtiyaç duyulmaktadır. Bebekler kendileri bebek oyunculuk başvurusu yapamayacağına göre bu işlemin kuşkusuz bebeğin ebeveynleri tarafından yapılması gerekir.

Bebek oyuncu nitelikleri

Kuşkusuz her boyda her kiloda 0-5 yaş arası bebek grubu çok tatlı ve şirindir. Olaylardan habersiz, çıkarsız tek dertleri mama yemek ve tuvaletlerini yapmak olan ve etrafındaki insanlara gülücükler saçmak olan bebeklerimizin oynadığı reklam, dizi ve filmler insanlar tarafından gülücükler eşliğinde izlenmektedir. Bu bağlamda birçok reklam, dizi ve filmlerde oynamak üzere cast ajansları tarafından bebek oyunculuk başvurusu yapan ailelerin bebekleri arasından seçilen bebek oyunculara yer verilmektedir. Genelde çok bariz nitelikler aranmaz. Her boyda ve kiloda, her saç ve göz renginde bebekler bu projelerde yer alabilmektedir.

Bebeğin ebeveynleri hem çocuğunun geleceğine az veya çok yatırım yapmak hem de bebeğine ilerleyen yıllarda güzel bir anı bırakmak adına cast ajanslarına bebek oyunculuk başvurusu yapmalıdırlar. Bu bağlamda bebeğinin dünyadan haberi olmadan sadece o istemsiz tatlılığı ve sempatikliğiyle ekranlara renk katmasını ve izleyicilere hoş vakit geçirmesini sağlayacaktır.

En bilinen bebek reklamları

Ne tür reklamlarda bebeğim oynayacak diye merak eden ebeveynlere cevap olarak dalin gibi şampuan reklamları, prima gibi bebek bezi reklamları ve bir çok firmalar tarafından ayrı ayrı verilen bebek mamaları reklamları verilebilir.

Kuşkusuz hiç bir aile bebeğinin zarar görmesini ve incinmesini istemez ama cast ajansları aracılığıyla seçilen bütün bebek oyuncular her türlü reklam, dizi ve filmde gerek ajans yetkilileri gerek yapımcılar tarafından çok hoş koşullarda ve şefkat eşliğinde oynayacağı role hazırlanmakta ve genellikle ebeveynlerin de yanlarında bulunmasına müsaade edilmektedir.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags