favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Bebek Ajanslarına Kayıt

Bebek Ajanslarına Kayıt

Oyunculuk yeteneği olan ve projelerde yer almak isteyen adaylar cast ajanslarının kapısını çalıyor. Cast ajanslarına internet siteleri üzerinden başvuruda bulunarak oyuncu kadrolarına dahil oluyorlar. Ajansların çalıştığı dizi, film ve reklam çekimi projelerinin seçmelerinde yer alarak oyunculuk performanslarını sergiliyorlar. Yapım şirketlerinin talep ettiği oyuncu ihtiyacı genellikle cast ajanslarının kadrolarından karşılanıyor. Ajansların oyuncu kadrolarında her yaştan oyuncuya rastlamak mümkün. Sevimli miniklerin aileleri de bebek ajanslarına kayıt olarak bebeklerine sektörde yer açıyorlar. Günümüzde özellikle televizyon dizilerinde bebek oyuncularla karşılaşıyoruz.


BEBEĞİMİ NASIL OYUNCU YAPABİLİRİM?


Aileler bebeklerine hem anı olması açısından hem de ekonomik kazanç elde etmeleri açısından oyunculuğa yönlendirme yapıyorlar. Ajansların özellikle bebek castı bölümüne başvuruda bulunarak oyunculuğa ilk adımı atmalarını sağlıyorlar. Bebek ajanslarına kayıt olmak çok doğru bir başlangıç oluyor. Web siteleri üzerinden başvuru formunu aileler doldurarak bebeklerinin fiziksel özelliklerini ve bilgilerini yazıyorlar. Ajansların cast direktörleri bu başvuruları incelemeye alarak olumlu gördükleri bebek oyuncuları aileleri ile iletişime geçerek asıl kayıt işlemleri için görüşme sağlıyorlar. Ajansın fotoğraf stüdyolarında bebekler için özel çekimler yapılıyor. Bu fotoğraf çekimleri sunum dosyalarına eklenerek çeşitli televizyon projelerinin oyuncu seçmelerine gönderiliyor. Seçilen bebek oyuncular ile dizi, film veya reklam filmlerinin çekimlerine başlanıyor. Sizlerde bebeğinizin profesyonel bir ajansa kayıt olarak oyunculuk yapmasını istiyorsanız bebek ajansları başvuru kısmından formumuzu doldurabilirsiniz.


Aileler bebekleri konusunda çok hassas oldukları için ajans olarak çalışan kadromuzda en az aileleri kadar hassas yaklaşıyor bebek oyuncularımıza. Fotoğraf çekimleri, rol alacakları projeler ve çalışma koşulları hakkında oldukça dikkatli davranarak ailelere ve bebeklere destek oluyoruz. Ajansımızın profesyonel çalışan kadrosu ailelerin güvenini kazanıyor. Bebek ajanslarına kayıt olurken oldukça dikkatli davranan aileler işini iyi yapan ve profesyonel çalışmalar yapan ajanslara yönleniyor. Bebek oyuncularımızın bulunduğu geniş bir cast yelpazemiz bulunuyor. Sizlerde başvuru formumuzu doldurarak bebeğinizin cast kadromuzda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizi dizilerde , sinema filmlerinde veya reklam çekimlerinde görmek istiyorsanız iyi bir ajansa kayıt ettirerek doğru bir başlangıç yapmış olacaksınız.