favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Bebek Cast Ajansları

Bebek Cast Ajansları

Televizyon projeleri arasında yer alan dizi,film ve reklam çekimlerinde rol alan bebeklerin cast ajanslarından seçilerek sektöre adım atmaları ailelerin verdiği sağlıklı bir karardır. Aileler bebek cast ajansları ile tanışarak bebeklerinin televizyon ekranlarında gözükmelerini sağlıyorlar. Projelerde bebek oyunculara duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artış gösteriyor. Bu ihtiyacı karşılamakta cast ajanslarına düşüyor. Sadece televizyon projelerinde değil, bebek giyim markalarının katalog çekimlerinde de sevimli bebekler iş bulabiliyor. Ajansın yönlendirdiği projelerde profesyonel olarak yer alan bebeklere ilgi oldukça fazladır. Ajansların cast kadrolarında bebeklere özel olarak ayırdığı bir bebek castı kadrosu bulunuyor. Yapımcılar veya organizatörler bu kadrolardan bebeklere ulaşabiliyorlar.


BEBEK OYUNCULAR


Bebek oyunculara artık günümüzde sıklıkla rastlıyoruz. Reklam çekimlerinde veya dizi çekimlerinde rol alan bebekler izleyiciden olumlu tepkiler alıyor. Bebeklerin bulunduğu projeler güven verici oluyor ve insanın yüzünde gülümsemeye neden oluyor. Fakat bu sektörde bebek oyuncuların varlığı ne yazık ki az sayıda bulunuyor. Aileler bebeklerine hoş bir anı bırakmak adına ve erken yaşlarda ekonomik kazanç sağlamaları açısından bebek cast ajansları yolu tutuyorlar. Tabi ki güvenilir ve işinde uzman kurumları tercih etmeye özen gösteriyorlar. Söz konusu bebekle olunca daha fazla titiz çalışan ve anlayışlı ajansları bulmak o kadar da kolay olmuyor.


BEBEK MANKEN VE FOTOMODELLER


Bebek manken ve fotomodeller, ünlü markaların yüzü oluyor. Bebek giyim veya bebek yiyecek markalarının düzenlemiş olduğu katalog çekimlerinde yer alarak marka yüzü oluyorlar. Ebeveynlere hatıra olarak kalan bu katalog çekimler aynı zaman da ekonomik gelir de sağlıyor. Erken yaşlarda sektöre giriş yapan bebekler mankenlik ve fotomodellik deneyimlerini bebek cast ajansları vasıtası ile yaşıyor. Çekimlerde ailelerin desteği de çok önemli oluyor. Yer alacakları proje görüşmelerine ailelerin onayı ile birlikte karar alınıyor. Ardından gerçekleştirilecek olan çekimlerde aileler bebeklerinin yanlarında bulunuyor.


BEBEK REKLAM YILDIZLARI


Bebeklerin çoğunlukla bulunduğu projeler arasında reklam çekimleri yer alıyor. Bebek bezi reklamları, bebek mamaları, bebek giyim reklamları ve bebek aksesuarları gibi birçok çeşitli projeler bulunuyor. Bebek cast ajansları bu projelerin bebek oyuncu seçmelerini aileler ile buluşturuyor. Ajanslara kayıt olarak bebeklerinizin oyuncu seçmelerinde yer almasını sağlayabiliyorsunuz. Bu aşamada işini iyi yapan ve güvenilir bir ajans ile yola başlamak istiyorsanız bebek ajansları linkine giriş yaparak başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Başvurularınız alanında uzman ekibimiz tarafından incelemeye alınarak ön görüşme için ajansımıza davet ediliyorsunuz. Bu davette aileler ile detaylı tüm bilgiler paylaşılıyor ve stüdyolarımızda profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştiriliyor. Bu fotoğraflar bebeğinizin dosyasına eklenerek müşterilerimize sunuluyor. Sizler de bebeğinizin başarılı projelerde yer almasını ve ekranların yeni bebek yüzü olmasını istiyorsanız ajansımıza başvuruda bulunarak doğru ilk adımı atabilirsiniz.