Sabit Hat:

0216 550 10 72
Ajans Firmaları

Ajans Firmaları

Sinema,televizyon ve reklam sektöründe oyuncu ve oyuncu adaylarını yapımcılar ile buluşturan aracı ajans firmaları vardır. Ajansların deneyimli ve uzman ekipleri aracılığı ile dizi film, televizyon filmi, sinema filmi, reklam çekimleri, sunuculuk ve modellik alanında ilerleme şansınız olabilir. Yapımcılar projeleri için oyuncu ve yardımcı oyuncu olmak üzere tüm cast seçimlerini ajanslar vasıtası ile temin etmekle birlikte sizlere oyunculuk mesleğinde kariyer fırsatı sunmaktadır. Günümüzde yaygınlaşan ve oldukça rağbet gören bu firmalar bir aracı görevi görüp, sektöre yön vermekte önemli rol oynamaktadır. Tabi doğru bir zaman diliminde ve doğru ilkeler ile yürüyerek buna sahip olabilirler.Bu nedenle fark yaratan cast ajansları bir adım önde olmaktadır.


CAST AJANSLARININ İŞLEYİŞİ NASILDIR?

Öncelikle doğru firmaları tercih etmekte yarar vardır. Ajans firmaları web sayfaları üzerinden başvuru kabul etmektedir. Doğru ve güvenilir cast ajansları izleyeceğiniz yolda size ışık tutacaktır. Televizyon dünyasında bende varım diyorsanız cast ajans başvuru formu doldurarak sizde ajansımıza kayıt olup, ailemize katılabilirsiniz. Sizlerde kadromuza dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Başvuruların ardından seçilmiş kişilerin fotoğraf ve videoları çekilerek profilleri oluşturulur. Daha sonra yapımcıların istemiş olduğu karakterler ile eşleştirilirsiniz. Uygun bulunan adayların yönlendirilmesi yapılır ve izlenilecek tüm süreçte ajansınız sizlerin yanında olur. Kendinizi geliştirmeniz de ve kariyer basamaklarınız da arkanızda olan ajansınız gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı yakından takip ederek size yol gösterir. Yapımcıların ilk adresi olan cast ajansları, oyuncu kadrosunu her geçen gün güçlendirerek ihtiyaçları karşılamakta ve çalışmalarını dikkatle götürmektedir. Bunun için disiplin ve profesyonellik ilkelerimiz şirket prensibimiz olarak benimsenmiştir. Oyuncularımızın hedeflerini belirlemek, yeteneklerini keşfetmek ve doğru yönlendirme yapmak her zaman için bizi başarıya götürmüştür.


Gün geçtikçe hareketlenen bir sektör sayesinde oyuncu ihtiyacı da artmaktadır. Talebin karşılanmasında ajans firmları ilk akla gelen isimlerdir. Ekranlara yeni yüzler kazandırmak ve deneyimli oyuncular yetiştirmek için izlenen yolun doğru ajanslarla planlanması gerekir. Devamlı gelişen ve büyüyen bu sektör cast ajanslarının desteği ile oyuncu olmak isteyen yetenekli ve yeni yüzlere iş olanağı sağlamaktadır. Her gün yüzlerce kişinin yeteneklerinin keşfedildiği bu alanda sizin de şansınız olabilir. İnanmak başarmanın yarısıdır hatta daha fazlası... Kendinize inanıyorsanız ve oyunculuk yapmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken tek şey bir adım atmaktır.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.