Sabit Hat:

0216 550 10 72
Ankara Cast Ajansları

Ankara Cast Ajansları

Sinema ve dizi projelerinin cast hizmetini sağlayan ajansımız başkent Ankara'da yaşayan oyuncu adaylarımızın da sektöre girmelerine olanak tanıyor İnternet sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak ön kayıt işlemlerini tamamlamış oluyorsunuz. Yapım şirketlerinin yoğun oyuncu taleplerine yanıt verebilmek için İstanbul ile sınırlı kalmayıp Ankara cast ajansları arasında yer alarak oyuncu kadromuzu genişletiyoruz. Oyunculuğun temelinde yatan yetenek duygusunu keşfederek kişilerin kariyer yolcuğuna eşlik ediyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız ile birlikte tüm oyuncu adaylarımızın gelişimine destek oluyoruz. Cast ajanslarının oyunculuk mesleğine ilk adım olarak görülmesi adayların doğru yolda ilerlemeleri için iyi bir fırsat yaratıyor.


ANKARA'DA YAŞAYAN ADAYLAR NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİR?


Ankara cast ajansları arasında güvenilir ve işini iyi yapan kurumları tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Ajansımızın web sitesi üzerinden online olarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvuru formumuz da yer alan kişisel bilgileriniz, yetenekleriniz ve iletişim bilgilerinizin bulunduğu alanları doldurarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzda bulunması gereken bir diğer husus ise fotoğrafınızın olmasıdır. Yapılan başvuruları değerlendirmeye alarak uygun gördüğümüz adaylar ile iletişime geçiyoruz ve Ankara'da bulunan anlaşmalı fotoğraf stüdyomuzda profesyonel çekimlerinizin yapılması için yönlendirme sağlıyoruz. Merkezi İstanbul'da bulunan ajansımıza gelmeden Ankara'dan başvuru işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. Fotoğraf stüdyosu çekimlerinizi bize ulaştırıyor ve ekibimiz tarafından fotoğraflarınızın yer aldığı profiliniz oluşturuluyor. Oyunculuk yapmak isteyen adaylar ajans Ankara sayfasına giriş yaparak oyunculuk için başvuru formumuza ulaşbilirler. Geniş cast kadromuzda bu şekilde yer alarak projelere sunumlarınız yapılabilir.


Cast ajansları aracılığı ile yönetmenlerin oyuncu seçmelerinde yer alarak şansınızı değerlendirebilirsiniz. Oyunculuk yeteneğinizi geliştirerek başarılı oyuncu olma yolunda gidebilirsiniz. Ajansımızın çalışmış olduğu dizi ve reklam projelerinde rol alarak deneyim kazanabilirsiniz. Ankara cast ajansları arasında kendimizi geliştirerek ve teknolojiden yararlanarak ajansımıza ulaşmanızı daha kolay hale getirdik. Dizi, sinema, reklam filmleri, katalog çekimleri, mankenlik, fuar hostesliği,modellik ve fotomodellik alanlarında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu projelerde yer almak istiyorsanız ve yeteneklerinize güveniyorsanız ajansımıza başvuruda bulunarak başarılı ekibimiz ile birlikte izleyeceğiniz yolu belirleyebilirsiniz. Farklı şehirlerde yaşayan oyuncu adaylarına başvuru imkanı sunarak sektörde yer almalarını ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.