Sabit Hat:

0216 550 10 72
Ajans Formu

Ajans Formu

Cast ajanslarının başvuru kayıt aşamasındaki ilk adımı ajans formu olarak geçen, oyuncunun bilgilerinin bulunduğu evraktır.Formun içeriğinde ise bulunması gerekenler, ad-soyad, deneyimleriniz, boy-kilo, adres ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı başlıca kişisel bilgilerdir. Kendinizi eksiksiz ve gerçeğe uygun anlatmanız durumunda bilgileriniz ajans verilerinde saklanarak, prodüksiyon şirketleri ve reklam ajanslarına sunulmak üzere düzenlenmektedir. Gerçeğe aykırı bilgileriniz hem sizi hem de ajansınızı zor duruma sokarak yanlış bilgilendirmeye sebep olup oyunculuk mesleğinizi olumsuz etkileyebilir. Bu olumsuzluklar canlandırılacak karakter açısından hatalı sunuma ve sizinde işi kaybetmenize neden olabilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus ise 18 yaşından küçük iseniz formu veliniz ile birlikte doldurmanızdır. Aksi takdir de başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.


PEKİ GÜVENİLİR CAST AJANSINI NASIL ANLAYABİLİRİZ?

Piyasada bulunan bir çok cast ajansı ajans formu doldurarak sizi kendi bünyesine dahil edebilir. Burada kararınızı verirken iyi düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü bu form sizin kartvizitiniz olmakla birlikte doğru yönlendirmeler sayesinde size iş imkanı sunacaktır. Sizi iyi tanımlayan bir ajansınızın olması şansınızı arttıracak ve karakter ile sizin eşleşmenizin doğru orantılı olmasını sağlayacaktır. Güvendiğiniz ve inandığınız bir ajansa kayıt olmak istiyorsanız ajans basvuru formumuzu doldurarak bünyemize katılma şansını yakalayabilirsiniz. Başvurularınız değerlendirmeye alındıktan sonra seçilen adayların kayıt işlemleri için ofisimize davet ediyoruz. Eksik ve hatalı yapılan kayıt işlemleri oyunculuk mesleğinizin başlangıç aşaması için olumsuz bir izlenim olacaktır. Bir çok prodüksiyon şirketi tarafından bizden istenen cast çalışmaları neticesinde dizi ve film oyuncusu olabilme veya bir marka yada reklam yüzü olabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Yapımcı/yönetmene sunulan castımız sizin kamera karşısındaki rahatlık, uyum, jest ve mimikleriniz ile doğru orantılı olmak zorundadır. Projelerin deneme çekimlerine yönlendirdiğimiz adaylarımız rol ile uygun bulunduğu takdirde seçimleri sağlanır. Deneyimli, deneyimsiz tüm adayların sunumları ve proje yönlendirmeleri doğru yapıldığı ölçüde olumlu sonuçlar doğurur. Gerek ekibimiz gerekse sektördeki deneyim ve çalışmalarımız bizleri başarıya götürmektedir. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile sizleri ajansımızın bünyesinde görmek bizleri de mutlu edecektir.


Dizi film devamlılığı açısından cast ajanslarının ve kadrosundaki oyuncuların önemini vurgulamak ve her geçen gün gelişmekte olduğunu unutmamak gerekir. Oyuncu olmak isteyen her yaştan kişi, iyi bir cast ajansa web siteleri üzerinden ajans formu doldurarak kayıt olabilir. Bu süreçte izleyeceğiniz yol mesleki kariyerinizi etkileyecek önemli karardır. Bünyemizde yer alan oyuncu ve yardımcı oyuncularımız deneyimlerini geliştirmekte ve hedeflerine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Kuşkusuz bu başarı adaylarımız ile koordineli ve titiz çalışmamızdan doğan güven sonucu sağlanmıştır. Sektör de fark yaratacak çalışmalara imza atmamızda buna bir örnek niteliği taşımaktadır.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.