Sabit Hat:

0216 550 10 72
Bebek Reklam Ajansları Başvuru Formu

Bebek Reklam Ajansları Başvuru Formu

Reklam filmleri ünlü markalar açısından büyük bir öneme sahiptir. Marka reklamlarını yapabilmek ve tüketicisine doğrudan ulaşabilmek için televizyon reklamlarına ciddi yatırımlarda bulunuyorlar. Bebek reklamları da bu konuda çok popüler ve güvenilir bir algı açısından tercih edilenler arasında yer alıyor. Bebek ürünlerinin tanıtımı ile sınırlı kalmayıp, diğer ürün ve hizmetlerin tanıtımlarında da bebek oyuncular kullanılabiliyor. Aileler bebek reklam ajansları başvuru formu bırakarak bebeklerinin cast ajanslarına kayıtlarını gerçekleştiriyorlar.


BEBEK REKLAM YÜZÜ ARANIYOR İLANLARI


Reklam projeleri cast ajanslarına gelerek bebek oyuncuların castları arasından değerlendirme yapılıyor. Ajanslar talebe göre internet sitelerinde bebek reklam yüzü ilanlarını yayınlıyorlar. Bu ilanlara başvuruda bulunan aileler bebeklerinin bilgilerini forma girerek fotoğrafları ile birlikte ajanslara müracaat ediyorlar. Reklam projesi için aranan bebek oyuncuyu başvurular arasından değerlendiriyor ajanslar. Televizyon ekranlarında yer alan reklam filmlerinde siz de bebeğinizin rol almasını istiyorsanız bebek reklam ajansları başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Bu sayede bebeğiniz ajansların reklam castı kadrosunda yer alarak projeler için değerlendirilebiliyor. Ajans olarak bebek oyuncularımızın rol aldığı reklam projelerinin başarısını bugüne kadar pek çok kez yaşadık. Güvenilir bir ajansa bebeğinizi kayıt ettirmek için bebek reklam ajanslarına başvuru linkinden müracaatınızı yapabilirsiniz. Bebek reklam yıldızları projelerin sevimli oyuncuları olarak izleyici tarafından sempatiyle karşılanıyor. Bu da reklam filmi çekilen markanın tanıtımı açısından oldukça etkili oluyor.


Ajanslar yapım şirketleri tarafından gelen reklam projelerine bebek oyuncu temini sağlarken cast kadrosundan veya yeni gelen başvuruları arasından değerlendirme yapıyor. Projeye uygun bebek adayların sunumlarını yapıyorlar, bazen de deneme çekimleri için şahsen oyuncu görüşmesine gönderiyorlar. Bu süreçte uygun bulunan bebek oyuncu adayına karar verilip çekimlere başlanıyor. Sevimli bebekler için hem hoş bir anı hem de ailelere ekonomik kazanç sağlanmış oluyor. Bebek reklam ajansları başvuru formu ilk aşama olup, ardından kayıt işlemi gerçekleştirilen bebeğin reklam proje sunumları yapılıyor. Aileler olarak iyi hizmet veren ve güvenilir ajansları tercih ederek bebeğinizin televizyon ekranlarındaki kariyer yoluna sağlam bir adım atabilirsiniz. Ailemize katılmak ve reklam projelerinde bebeğinizi görmek istiyorsanız başvurularını bekliyoruz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.