Sabit Hat:

0216 550 10 72
Büyük Reklam Ajansları

Büyük Reklam Ajansları

Günümüzde reklam projelerinin önemi büyüktür. Her alanda mal ve hizmet üreten firmalar marka tanınırlıkları için reklam çekimlerine başvuruyor. Reklamlar tüketiciyi bilinçlendirerek, ürünlerinde tanıtılmasında önemli bir rol oynuyor. Bu yüzden reklam çekimlerinin sayısı oldukça fazladır. Reklam bir ürünü yada hizmeti tanıtmak amaçlı olan, beğeni kazandırmak ve satılması için talep görmek adına yapılan projelerdir. Kökeni Fransızca'dan gelerek günümüzde yaygınlaşan ve ciddi gelir kaynağı haline gelen projelerdir. Reklamlar televizyon, sinema, gazete, dergi, billboard ve internet gibi mecralar aracılığı ile tüketiciye ulaşıyor. Ürüne yada hizmete dikkat çekerek onunla ilgi bilgi sahibi olunmasını sağlıyor. Büyük reklam ajansları bu sektörde bulunması gereken ve ihtiyaç duyulan oyuncu talebini karşılıyor.


REKLAMLARIN ÖNEMİ


Kısaca reklam filmlerinin öneminden bahsedecek olursak, pazarlama ağı içinde en geniş yere sahip olduğunu vurgulayabiliriz. Reklamların markaya değer katmak, imaj, itibar ve marka farkındalığı yaratmak adına önemli projeler olduğunu söyleyebiliriz. Bir reklamın başarılı olabilmesi için bazı özellikler vardır. Bunlardan bir kaçını sıralayacak olursak, şaşırtıcı, ilgi çekici, özgün ve güvenilir olması ilk sıralarda yer alır. Yapım şirketleri veya yönetmenler reklam çekimlerinde titizlikle çalışırlar. Reklam projesinde yer alan oyuncu seçmeleri için büyük reklam ajansları vasıtası ile oyunculara ulaşırlar. Reklamlar için gerçekleştirilen oyuncu seçmeleri ajansların kendi kadrolarından yönlendirdiği oyuncular ile gerçekleştirilir. Reklamların oyuncu seçmelerinde role uygunluk test edilir ve deneme çekimleri yapılır. Oyuncu adayının fiziksel özelliklerinin o role uygun olup olmadığı ve yeteneği deneme çekimlerinde belli olur. Bu seçmelerde reklamda oynayacak oyuncuya karar verilir ve o oyuncu ile çekim sürecine girilir. Sizler de reklam oyuncusu seçmelerinde yer almak ve şansınızı denemek istiyorsanız reklam ajansları kısmından başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve fotoğraf ekleyerek tarafımıza ön başvuru işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Yapılan başvurular ile reklam bölümünde yer alan cast direktörlerimiz ilgilenerek uygun buldukları adaylar ilşe görüşme düzenlerler.


Reklam projelerinde ünlü isimlerin rol alması dışında yeni yüzlere de ihtiyaç gün geçtikçe artış gösteriyor. Ajansımızdan talep edilen yeni yüzler başvurularımız internet sitemiz üzerinden yapılıyor. Yeteneğinize inanıyorsanız sizler de internet sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak reklam oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Reklam bütçeleri ise projesine göre değişkenlik göstererek seçmelerde başarılı olan adaylar ile detaylı tüm bilgiler paylaşılır. Oyuncu adayının onayı ile yönlendirdiğimiz reklam oyuncu seçmelerinin tüm süreçleri ajansımızın desteği ile birlikte yürür. Sektörün büyük reklam ajansları arasında olmanın gururunu bugüne kadar başarılı pek çok reklam çekiminde rol alan oyuncularımızın başarısı ile yaşadık. Sizler de yeteneklerinizi keşfedip reklam oyuncu olma yolunda bizimle birlikte yürüyebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.