Sabit Hat:

0216 550 10 72
Reklam Ajansları

Reklam Ajansları

Televizyon sektöründe reklamların önemi büyüktür. Bir çok firma ürünlerinin tanıtımı için tv reklamlarına başvuruyor. Çekilen reklam filmleri ürün ve hizmetlerin geniş kitlelere ulaşmasında oldukça etkili oluyor. İzleyici üzerinde ciddi etkileri olan reklamlar ekonomik açıdan da bir çok meslek çalışanlarına iş imkanı sağlıyor. Kamera arkası ekibi ile reklam oyuncularının koordineli çalışmaları sonucunda başarılı projeler ortaya çıkıyor. Yapım şirketleri oyuncu seçmelerini yaparken reklam ajansları desteğinden yararlanıyor. Ajansların reklam oyuncularının yer aldığı cast kadroları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.


REKLAM AJANSLARI NE İŞ YAPAR?


Reklam ajansları üretici firmaların, markalarına değer katmak, ilgi çekmek ve imaj değerlerine sahip çıkmak için çalışmalar gerçekleştiriyor. Ürün yada hizmetler sadece televizyon reklamları ile sınırlı kalmıyor. Televizyon, gazete, bilbord, dergi, sinema ve internet gibi mecralarda yayınlanarak tüketiciye ulaşan reklam türleri mevcuttur. Tüketiciye hitap eden görsel ve işitsel medya araçları kullanılır. Reklamlar aracılığı ile ürün veya hizmetlerin kullanımı, fiyatları, nereden ve nasıl alınacağı ile ilgili bilgi verilir. Sürekli yaratıcı ve yeni fikirler ile tanıtımı yapılan ürünler, tüketicinin ilgisini çekmeyi başarır. Reklam filmlerinin çekimlerinde rol alacak oyuncular da reklamın konusu kadar önemlidir. İyi bir oyunculuk sergileyen adaylar markanın güvenilirliğinin ve özelliklerinin doğru aktarımını sağlar. Reklam oyunculuğu yapmak isteyen adaylar için reklam cast ajansları aracılığı ile başvuru yaparak proje seçmelerine katılabilir. Ajansımıza bu link üzerinden başvuruda bulunarak reklam filmi çekimlerinde rol alabilirsiniz.


Markaların reklam yüzü olarak sektöre adım atabilirsiniz. Oyunculuk yeteneği olan adaylar ve oyunculuk konusunda kendini geliştirmeyi hedefleyen kişiler reklam oyunculuğunda başarılı olabilirler. Cast ajansları reklam filmi projeleri için yapımcı ve yönetmenlere bünyelerindeki cast kadrolarının sunumunu yaparlar ve seçmelere katılmalarına fırsat tanırlar. Her yaştan birey reklam oyunculuğu yapabilir. Oyuncu adayları reklam ajansları vasıtası ile çeşitli mecralarda yayınlanan reklamlarda rol alma şansına sahip olabilirler. Bu anlamda profesyonel ekibimiz oyuncu adaylarımıza gereken desteği sağlıyor. Güvenilir bir ajansa kayıt olarak idealinizdeki oyunculuk mesleğini yapabilirsiniz. Gerek tv reklamları gerekse internet reklamlarında çeşitli reklam projelerine yer verilmektedir. Bay, bayan, çocuk olarak çeşitli yaş gruplarındaki castımız bir çok reklam projesinde yer alarak başarılı olmuşlardır.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.