Sabit Hat:

0216 550 10 72
Reklam Yüzü Aranıyor

Reklam Yüzü Aranıyor

Üretici firmaların ürün veya hizmetlerinin tanıtımı ve hedef kitlelere ulaşması için reklamlar günümüzde iyi bir potansiyel araçtır. Marka bilinirliği, promosyon duyuruları, ürün veya hizmet bilgisi, güven duygusu gibi pek çok alanda reklamların gücü önemlidir. Tüketici yani izleyici içinde reklamlar iyi birer referans olmaktadır. Reklam filmi için belirlenen senaryoda rol alacak oyuncular ajansların reklam yüzü aranıyor ilanları ile bulunurlar. Reklam filmi oyuncu seçmeleri cast ajanslarının reklam oyuncu kadrosundan seçilir. Her zaman tanınmış ve ünlü isimler yer almaz. Markalar yeni yüz arayışına girer ve bu süreçte cast ajanslarından yardım alırlar.


REKLAM YÜZÜ OLMAK NEDİR VE NASIL OLUNUR?


Reklam tanıtımlarında ünlü yüzlerin kullanılması oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Firmalar reklam yüzü seçimlerinde her zaman ünlü isimlere başvurmaz. Yeni bir yüz arayarak markasına yeni bir boyut kazandırmak ister. İlgi yaratmak, ürüne dikkat çekmek, satışları arttırmak ve bilgi vermek için tüketici tarafından güven duyulacak kişileri seçmeye özen gösteriyorlar. Bunu bazen farkındalık yaratmak adına o dönemin popüler ünlü isimlerden seçerken bazen de duruşuyla fark yaratacak yeni bir yüz arayışı içine giriyorlar. Reklam yüzü olmak aynı zaman da bir markayı temsil etmek anlamına geliyor. Firmanın reklam filmlerinde rol almak, tanıtımlarında bulunmak, kataloglarında yer almak ve bazen de ürünlerinde yada hizmetlerin de fotoğrafları kullanabiliyor. Cast ajansları müşterisinden gelen istek üzerine reklam yüzü aranıyor ilanları verebiliyor. Genellikle bu ilanlara internet sitleri üzerinden ulaşılabiliyor. Sizler de reklam yüzü olabilmek için şansınızı denemek istiyorsanız reklam ajansları kısmından başvuru yapabilirsiniz.


Reklamlarda tüketicinin algısı çok önemli oluyor. Bu yüzden reklamlarda oynayacak yüz özenle seçiliyor. İzleyicinin seçiciliğini ve algısını belirleyecek olan yüz marka açısından da çok önemlidir. Kozmetik alanında olsun, yiyecek sektöründe olsun veya tekstil sektöründe olsun, reklam filmlerinde rol alacak yüz o işin başarısını doğrudan etkileyebiliyor. Reklam yüzü aranıyor ilanlarına her yaştan kişi başvuruda bulunabilir. Günümüzde biliyorsunuz ki bebek bezi reklamlarında rol alan bebeklerden, fast-food reklamlarında rol alan gençlerden veya bayram reklamlarında rol alan ton ton yaşlılarımıza kadar her yaştan reklam yıldızı bulunabiliyor. Sizler de reklamlarda rol almak istiyorsanız ajansımıza başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz.

2 Yorum

  • Avatar

    Ronahi B 2024-03-23 01:52:31

    Yüzüme güveniyorum Saçıma güveniyorum

  • Avatar

    Sinan 2024-03-19 00:15:54

    Saçlarıma güveniyorum aranan saç modeli olabilirim denemeye değer Cevap: Kayıt Olup Şansınızı Deneyin.

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.