Sabit Hat:

0216 550 10 72
Dizi Ajansı

Dizi Ajansı

Televizyon ekranlarında izlediğiniz dizi projelerinde rol alan oyuncular cast ajanslarına bağlı olarak çalışan adaylar arasından seçiliyor. Dizi projesinin senaryosunda yer alan ana karakterler için oyuncu seçmeleri düzenleniyor. Yapım şirketleri aradıkları oyuncuları bu seçmeler vasıtası ile belirliyor. Seçmelere katılacak adaylar ise ajanslar tarafından gönderiliyor. Dizilerde yer alacak ufak roller ve figüranlar için ise yine ajanslar yönlendirme sağlıyor. Dizi ajansı cast kadrosunda geniş bir oyuncu portföyüne yer vererek ana cast, baş rol, yardımcı oyuncu ve figüran teminine yardımcı oluyor.


DİZİLERDE OYUNCULUK DENEYİMİ VE TECRÜBESİ KAZANMAK MÜMKÜN MÜDÜR?


Diziler deneyimsiz oyuncu adayları için ideal bir ortam yaratıyor. Oyunculuğa yeni başlayan kişiler dizi ajansı başvurusu yaparak ilk deneyimlerini yaşayabiliyorlar. Figüran yada ufak bir diyalog ile dizide yer alarak kamera önü deneyimlerini yaşayabiliyorlar. Bu şekilde mesleğe başlayan ve kendini geliştiren kişiler kariyer yolculuklarında gittikçe büyüyen roller alarak oyunculuk mesleğinde ilerleyebiliyorlar. Tabi ki daha büyük ve önemli roller alabilmek için oyunculuk mesleğinin eğitimini almak ve fark yaratacak gelişimler göstermek gerekiyor. Oyunculuk sabır ve emek gerektiren bir meslektir. Ajanslar oyuncu olmak isteyen kişilere yeteneklerine uygun iş alanları yaratarak gelişimlerine destek oluyorlar. Güvenilir bir cast ajansına kayıt olarak siz de dizi oyunculuğu için güzel bir adım atabilirsiniz. Başvurularınızı ise online olarak dizi ajansı başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz.


Ekranlarda her geçen gün yeni bir dizi projesine rastlıyoruz. Başarılı bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuna sahip projeler uzun süreler ekranlarda yerini koruyabiliyor. Yeni dizi projeleri oyuncularını seçerken çoğu zaman ajanslara başvuruyor. Kimi zaman tanınmış iyi oyuncuları tercih ederken kimi zaman da yetenekli yeni yüzlere projelerinde yer vermek isteyebiliyorlar. Dizi ajansı olarak yapım şirketlerinden gelen talepler doğrultusunda cast kadromuzdan oyuncu adaylarımızı belirleyerek sunumlarımızı yapıyoruz. Ardından seçilen adaylarımızın projelerdeki çalışmalarının başarılarına ortak oluyoruz. Siz de ajansımıza başvuruda bulunarak diziler de rol alabilirsiniz. Dizi projelerinin oyuncu seçmelerinde yer alabilir ve oyunculuk mesleğindeki yolculuğunuza güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.