Sabit Hat:

0216 550 10 72
Dizilere Yeni Yüzler Aranıyor

Dizilere Yeni Yüzler Aranıyor

Televizyon ekranlarında haftalık veya günlük olarak yayınlanan dizi projeleri gittikçe artmaktadır. İzleyici tarafından oldukça büyük bir ilgi gören dizi projeleri oyuncu adaylarını cast ajansları vasıtası ile buluyor. Oyuncu adayları cast ajanslarına başvuruda bulunarak dizilerde rol alma fırsatı buluyorlar. Dizilere yeni yüzler aranıyor ilanları ajansların oyuncu adaylarına ulaşmasını sağlıyor. Bu ilanlara başvuru yapan adaylar ajansların çalışmış oldukları dizilerin oyuncu seçmelerine katılabiliyorlar.


Dizi projeleri oyuncu kadrosunu oluşturmadan önce sıkı bir çalışma yapıyor ve oyuncularını seçerken deneme çekimleri düzenliyorlar. Oyuncu adayları da bu deneme çekimlerine cast ajanslarının yönlendirmesiyle katılabiliyorlar. Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerin ünlü oyuncuları dışında, yapımcılar yeni dizi projeleri için yeni yetenekler arayabiliyor. Daha önce ekranlarda görünmemiş ve yetenekli oyuncularını arıyor. Bu arayışı cast ajansları ile birlikte yürütüyor. Rol için uygun olan adayları ajanslar cast kadrosundan seçiyor ve yapımcılara ulaştırıyor. Bu süreçte yeni yüzlerin sergiledikleri oyunculuk performansları değerlendiriliyor. Buradan da anlaşılacağı gibi dizilerde her zaman tanınmış isimler tercih edilmeyebiliyor. Yapımcının belirlediği kriterlere göre ajanslardan dizilere yeni yüzler aranıyor. Dizi oyuncusu olmak ve oyunculuk deneyimini yaşayabilmek için dizi oyuncusu arayan ajanslar kısmından başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.


Oyunculuk mesleğinde yer alan milyonlarca kişi var. Bu işi gerçekten eğitimiyle, yeteneğiyle ve bilgi birikimiyle yapmak isteyen adaylar cast ajanslarının yolunu tutarak izleyecekleri yolu belirleyebiliyorlar. Cast ajanslarının internet siteleri üzerinden yayınladıkları dizilere yeni yüzler aranıyor ilanları oyuncu adayları için bir fırsat yaratıyor. Projede yer alabilmek için başvuru yaparak ajansın yeni yüzler kadrosunda yer alabiliyorlar. Role uygun özellikleri taşıyan oyuncu adayları deneme çekimlerine yönlendiriliyorlar. Dizilerde rol alabilmek için ajansların ilanlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz. Her yaştan oyuncu adayı yeni yüzler başvurusu yapabilir. İşini iyi yapan ve profesyonel çalışan cast ajansları sizlere en doğru yönlendirmeyi yaparak mesleki kariyerinize ulaşmanız için gerekli yolu gösterecektir. Oyunculuğun uzun ve sabır gerektiren bir yol olduğunu bilerek bilinçli bir adım atmanız gerekiyor. Oyunculuk alanında gelişiminize önem vererek sizler de ekranlarda izlediğiniz diziler de rol alabilirsiniz. Yeni yüz oyuncular görsellikleriyle değil oyunculuk yetenekleri ile keşfedilme fırsatı bulurlar. İyi bir oyuncu kendini sürekli geliştiren ve sektöre hakim kişilerdir.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.