favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Çocuk Cast Ajans

Çocuk Cast Ajans

Çocuklar ekranların sevilen yüzleri ve yetenekli gelecek vaat eden oyuncuları arasında yer alıyorlar. Ajanslar çocuk oyuncuların başvurularını kabul ederek bugüne kadar pek çok projede başarılı çocuk oyuncuların yer almasını sağlamışlardır. Küçük yaştan oyunculuk yetenekleri keşfedilen minik oyuncular ekran karşısında oldukça profesyonel ve başarılı performanslar sergiliyorlar. Günümüzde reklam filmlerinde, dizilerde ve filmlerde çocuk oyunculara sıklık ile rastlıyoruz. Yetenekleri ve sevimlilikleri ile ekran başındakileri etkileyen çocuklar projelerin başarısını doğrudan etkileme potansiyeline sahipler. Çocuk cast ajans hizmetimiz ile yetenekli çocuk oyunculara sektörel şans tanıyarak oyunculuk mesleğine bir adım atmalarına destek oluyoruz.


ÇOCUK OYUNCULARIN OYUNCULUĞA ATTIKLARI İLK ADIM


Çocuk oyuncular, oyunculuğa ilk adımı aslında aileleri sayesinde atıyorlar. Evde, okulda, parkta gösterdikleri davranış ve ilgi alanları ailelerin dikkatini çekerek oyunculuk alanında başarılı olabileceklerine dair ufak ipuçları veriyor. Oyunculuğa olan ilgilerini artık fark edilir derecede yansıtabiliyor çocuklar. Aileler de çocuklarını ekranlarda görmekten gurur duyuyorlar. Çok erken yaşlarda sektöre atılan minikler, izleyici tarafından takdir ve beğeni kazanıyor. Bu da hemen hemen her ailenin istediği bir durum olmaya başladı. Tabi bunun için çocuğun ilgisinin ve yeteneğinin olması gerekiyor. Zorlama ile oyunculuğa hazırlanan çocuklar başarılı olamıyorlar. Mutsuz ve isteksiz çocuklar için ailelerin bu durumu zorlamamaları ve çocuğun ilgisi hangi yönde ise o yöne doğru yönlendirmeleri gerekiyor. Sanata ilgisi olan çocuk kendisini çok kolay belli edebiliyor. Ajanslara başvuru için gelen aileler daha profesyonel fotoğraf çekimlerinde çocuklarının becerilerini ve kabiliyetlerini anlayabiliyorlar. Çocuk cast ajans hizmetimiz her başvuruyu ne yazık ki değerlendiremiyor. Çünkü gelen başvurular arasında ajansa gelen minik oyuncular arasında zorlananlar ve ailelerin baskısı ile gelenler hemen fark edilebiliyor. Bu durumda çocukların mutsuzluğunu ve aslında istemedikleri bir alana yönlendirilmeye çalışıldıkları ekibimiz tarafından analiz edilebiliyor. Böyle durumlarda ailelerinde hassas olması gerekiyor. Çünkü mutsuz bir çocuğun bu sektörde başarılı olma ihtimali neredeyse hiç yok denecek kadar azdır. Yetenekli ve oyunculuğa ilgisi olan miniklerimizi cast ajans çocuk linkinde yer alan başvuru formumuz ile tanıyabiliriz. Bu alanda yer alan formumuzu doldurarak ve çocuğunuzun bir fotoğrafını yükleyerek bize gönderebilirsiniz.


Televizyon ekranlarında çocuğunuzu görmek, yeteneği olduğu alanda kariyer yapmasını ve geleceğin başarılı oyuncularını sektöre kazandırmak istiyorsanız ajansımıza internet sitemiz üzerinde yer alan başvuru formumuzu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Bugüne kadar pek çok reklam filmi, dizi ve film projelerinde yetenekli çocuk oyuncularımız yer almışlardır. Profesyonel hizmet anlayışımız ve uzman ekibimiz ile birlikte çocuk oyuncu castımızı gün geçtikçe genişletmeye ve yetenekli yeni çocuk oyunculara fırsat tanımaya devam ediyoruz. Çocuk cast ajans hizmetimiz içerisinde sizin de çocuğunuzun yer almasını istiyorsanız online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuruların ardından uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilip, profesyonel fotoğraf çekimleri için stüdyomuza davet edileceksiniz.