favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

ÇOCUK REKLAM AJANSI BAŞVURU

Çocuk reklam yıldızlarına günümüzde sıklık ile rastlıyoruz. Televizyon ekranlarında yayınlanan reklam filmlerinde çocuk oyuncuların yer aldığı pek çok proje bulunuyor. Geniş bir tüketim çağında yer almamız beraberinde üreten ve hizmet sunan firmaları da getiriyor. Ünlü çocuk markaları da sıklık ile reklam filmlerine başvuruyor. Yapım şirketleri bu reklam talepleri için çocuk oyuncu seçimlerini cast ajanslarından temin ediyor. Çocuk reklam ajansı başvuru formu dolduran aileler bu projelerde çocuklarının yer almasına fırsat tanıyor.


REKLAM YILDIZI OLAN ÇOCUKLARIN KARİYER YOLCULUĞU


Reklam filmlerinde rol alan çocuklar küçük yaşta sektöre adım atarak, gelişimlerine bu yönde destek verildiğinde geleceğin başarılı oyuncuları arasında yer alıyorlar. Yetenekli çocuklar reklam filmleri için oldukça rağbet görüyorlar. Ajanslar cast kadrolarında çocuklar için yer açarak projelerin çocuk oyuncu ihtiyacına yanıt veriyorlar. Reklam filminde rol alan bir çocuk için kariyer yolculuğu çok erken yaşta başlıyor ve ailelerinde desteği ile kamera önü deneyimi kazanıyorlar. Ajanslara her gün milyonlarca başvuru geliyor. Çocuğunun reklam filminde oynamasını isteyen aileler cast ajanslarının yolunu tutuyor. Fakat bu noktada çocuğunda oyunculuğa olan ilgisi ve yeteneği büyük önem taşıyor. Çocuk reklam ajansı başvuru işlemi atılan ilk adım olarak görülüyor. Ardından gelecek işler ve çocuğun reklam projesi için seçilmesi tamamen yetenek ile ilgili oluyor. Bu yüzden aileler olarak çocuğunuzu iyi analiz ederek ajanslara başvuruda bulunmanız gerekir. Yeteneklerini fark edip değerlendirmek için iyi bir ajans ile çalışmak istiyorsanız çocuk reklam ajansları başvuru formu kısmından ilk adımı atabilirsiniz.


Reklam filmleri için yapılan oyuncu seçmeleri ajansların sunumlarının ardından gerçekleşiyor. Sunumu yapılan çocuk oyuncuları yapım şirketi birebir görmek istiyor. Bu süreçte çocuk adaylar için deneme çekimleri gerçekleştiriliyor. Projenin senaryosunda yer alan ufak bir metinin canlandırılması isteniyor. Ardından bu çekimler izlenerek değerlendirme yapılıyor ve role en uygun çocuk aday seçilerek çekimlere başlanıyor. Çocuk reklam ajansı başvuru işlemlerinin ardından profesyonel fotoğraf çekimleri yapıyor. Buradaki amaç ise projeler için sunum dosyalarının hazırlanmasıdır. Fotoğraflı sunum dosyaları yapım şirketine iletiliyor ve uygun bulunan adaylar görüşmeye çağrılıyor. Çocuk reklam oyuncuları arasında siz de çocuğunuzu görmek istiyorsanız profesyonel bir cast ajansı ile çalışmaya başlamalısınız.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags