favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

İstanbul ajansları başvuru

Ajanslar başvuru formu ile oyuncu adaylarına kayıt imkanı sunuyor. Başvuru formunu doldurarak cast ajanslarının oyuncu kadrolarında yer alarak pek çok projede yer alma şansınız olabiliyor. Peki bu başvuru formlarının içeriği ve işlevi nedir? Formlar şahsen müracaat ile doldurulabildiği gibi online olarak internet siteleri üzerinden de doldurulabiliyor. Gelişen teknoloji ile internet üzerinden başvuru formlarına ulaşmak farklı şehirlerde yaşayan oyuncu adaylarına da kolaylık sağlıyor. İstanbul ajansları başvuru formlarına online olarak Türkiye'nin her yerinden başvuru imkanınız bulunabiliyor.

 

BAŞVURU FORMLARININ OYUNCULUK KAYDINDAKİ ÖNEMİ NEDİR?

 

 

Başvuru formları oyunculuk için ajansa kayıt yaptırmanın ilk adımı olarak sayılıyor. Formlarda yer alan bilgiler oyuncu adayını tanımlayan kimlik niteliğini taşıyor. Oyunculuk başvuru formlarını ister şahsen ister online olarak doldurun, form üzerinde yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi gerekiyor. Kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, fiziksel özelliklerinizi belirtilen boy, kilo ve beden ölçüleriniz, deneyim ve eğitimlerinizin yanında fotoğraf ekleyebileceğiniz alanlarda yer alıyor. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru girmek kayıt olacağınız ajansınızın sizi tanımasına ve oyuncu kimliğiniz hakkında bilgi edinmesine yarıyor. Formda yer alan eğitim ve deneyim bilgileriniz dizi, film ve reklam çekimleri için oyuncu yönlendirmesinde ajansınızın sizi doğru değerlendirmesini sağlıyor. İstanbul ajansları başvuru formlarını doldurarak oyunculuğa bir adım atabilirsiniz. Ajans olarak merkezimizin İstanbul'da bulunması diğer şehirler de yaşayan ve oyuncu olmak isteyen adaylar için artık engel değil. Online olarak ajanslar istanbul başvuru kısmından formumuza ulaşmanız mümkün.

 

 

Oyunculuk için başvuru formumuzu doldurmanız durumunda alanında uzman ekiplerimiz tarafından başvurunuz değerlendirmeye alınıyor. Değerlendirme sonucunda uygun bulunmanız halinde ekibimiz tarafından sizinle iletişime geçiyoruz. Asıl kayıt işlemleri için detaylı bilgileri paylaşıyoruz. Ardından ofisimizde yer alan stüdyolarımızda veya şehir dışında yaşayan adaylarımız için anlaşmalı stüdyolarımızda profesyonel fotoğraf çekimleriniz yapılıyor. İstanbul ajansları başvuru formlarında yer alan bilgileri ve profesyonel fotoğraf çekimlerini oyuncunun sunum dosyasına ekleyerek projelerin seçmelerine gönderiyor. Projede yer alacak rol için en uygun aday yapımcı firmalar tarafından onaylanarak çekimlere başlanıyor.

 


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%